Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik animében van ez a jelenet?

Melyik animében van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson vannak, és csapatokba osztva kell járkálniuk az erdőben állomásokat keresve (vagy valami ilyesmi), és egy folyón akarnak átkelni, amikor már eléggé eltévedtek. Az egyik lány fél átmenni, de egy srác átsegíti. Ezután a főszereplő lány rosszul lép, és kificamítja (?) a bokáját. Nem szól erről a többieknek, nem akarja hátráltatni őket.

Ez a jelenet melyik animében van és melyik részében?


2015. aug. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de így leírva egy elég sablonos cucc lehet.
2015. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Ao Haru Ride, ott volt hasonló jelenet.
2015. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FrontFight válasza:
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan talán erre az animére gondolsz :D Van egy rész amikor táborba mennek és este 2-3 fős csoportokra osztják őket. És a két főszereplő egy csapatba kerül. De mivel találkoznak egy lányal utközben ezért hárman lesznek és az egyik lány ha jól emlékszem kificamitota a bokáját mert a társa és ő valami elől futotak. Csak már nem nagyon emlékszem régen volt :D Remélem tudtam segiteni .. :)
2015. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) (legalábbis kettőt közülük)

Igazából nem sokkal azután, hogy kiírtam a kérdést, rájöttem, hogy melyik animéből volt ez a jelenet (az Ao Haru Ridéből).

2015. aug. 10. 18:53
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem emlékszem, hogy a kérdésben kérdeztem volna a véleményedet.

2015. aug. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!