Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan ijesztő a Paranorm...

Miért olyan ijesztő a Paranormal Activity?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy milyen ijesztő..,hogy nem tudtak aludni,miután megnézték.Meg,ha akarok egy nagyon ijesztő horrort,ezt nézzem meg.Hát,nem tudom.Szerintem nem volt annyira ijesztő.Egyedül a végén volt kicsit ijesztő,amikor a csaj fura hangon beszélt meg a zárójelenet,amikor megölte a fiút.Vagy csak nekem vannak kötélből az idegeim?Az Ivestigation Discovery-n is ugyan ilyeneket lehet látni,mint ebben a filmben.Amúgy szerintem a Hetedik érzék sokkal ijesztőbb.:D

2015. aug. 10. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerinted a Hetedik rézék ijesztőbb, másnak meg ez.... Ez teljesen szubjektív dolog.

Azt lehet mondani valamire ,hogy ijesztő, vagy hogy az acélja. De azt nem lehet megmondnai, hogy biztos így meg úgy fog valaki reagálni rá, és hogy így meg úgy hat rá is, mint másra.

2015. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kurjancs válasza:
100%

Ez tényleg szubjektív. A horror filmek is eltérnek a hatás szempontjából. Az idegesítő, borzongató filmet inkább thriller jelzővel illetik. Lsd. pl a Hitchcock filmeket.

A "Fűrész" sorozat igazi horror. Ezekhez inkább gyomor kell, nem ideg. Vagy van az "Ideglelés", ami tényleg borzongató.

2015. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztő, csak olyannak lehet az aki még nem látott, vagy csak kevés horrort. ami a hangulatához ad, viszont az a realisztikus megoldása, hogy az ember még néha kezdi elhinni hogy igaz. a biztonsági kamerás megoldás, szerintem remek ötlet volt, csak már túl sokszor játsszák el, és egyre rosszabbak a paranormal activity részek sajnos. míg mondjuk a 2. résznek voltak tényleg egy hangyányit paráztatós részei, addig a negyedikben még talán a legemlékezetesebb része az volt, amikor a macska a semmiből a kamera elég ugrott.:D
2015. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!