Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új Pán...

Mi a véleményetek az új Pán Péterről? Szerintetek is briliáns az előzetese?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RZ2jOhUzrv8

Szerintem szuper lesz

légszi majd írjatok véleményt!



2015. aug. 11. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

3 D-ben nem lehet rossz

színesre sikeredett, de mondjuk a trailer sokszor hazudik

2015. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos ebben van némi igazság. Sok filmet sosem néztem volna meg ha előbb látom az előzetest de igaz hogy az előzetesbe jóformán csak a film legjobb részeit vágják bele (vagy a rosszakat mert erre is volt már példa)
2015. aug. 11. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Azon túl, hogy egy tízéves amerikai őslakos kislány helyett sikerült beválogatni egy ír-amerikai felnőtt nőt...


Színes szagos háromdés, de ez már hanyadik bőr?

2015. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úristen, az Wendy volt? :D én azt hittem, hogy ezek csak az előzmények :"D
2015. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen Wendi?
2015. aug. 11. 18:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Wendy
2015. aug. 11. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:

3.-nak írom hogy tényleg volt egy kis vita abból hogy nem Rooney Mara a megfelelő erre a szerepre merthogy ő eleve fehér bőrű és már 30 éves stb... és hogy meghallgatták a szerepre még Adéle Exarchopoulost és Lupita Nyong'ot is (bocsi ha rosszul írtam le)


Amúgy én már nagyon várom ezt a filmet! Szerintem Garrett Hedlund jó választás volt Hook-nak akárcsak Patroklosznak a trójából :)

2015. aug. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!