Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A palota ékköve! Van olyan...

A palota ékköve! Van olyan hímnemű ember, rajtam kívül akinek tetszett a sorozat?

Figyelt kérdés
Párszor láttam M1-en és annyira megtetszett, hogy letöltöttem. Hetero vagyok, de a párom meg van rajta rökönyödve. Azt hiszi én vagyok az egyetlen pasi akinek tettszik. :) Ugye nem???
2010. márc. 8. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még most is megy a sorozat! :D és apám is szereti nézni!:)
2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még most is megy, csak 3 műszakban melózok. Igy ha délutános vagyok nem látom. Azért töltöttem le. Apád mennyi idős amúgy? Én 28.
2010. márc. 8. 20:23
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen van.Már harmadszor nézzük végig és még nem untuk meg.Hozzá kell tennem nem szeretem a sorozatokat.
2010. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, a barátom (24) is szereti, meg az édesapja (76) is, bár most, hogy harmadszorra megy, már csak ritkán nézzük, de nekünk is nagyon tetszik. :) 22/L
2010. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám is rajongó, ő 66 éves
2010. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A nagyapám igazi fan. :D Még az ébresztőórája is be van állítva, hogy ha alszik, akkor biztosan felébredjen mikor kezdődik. :D 75 éves.(:
2010. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az első két "vetítésen" csak néztem, hogy "mijaszarakarezittlenni", tényleg nem futja jobbra az M1-nek. Aztán egy főzővetélkedőben mondta Náray Erika a szinkronszínésznő, akinek én nagyon adok a véleményére, hogy az egy nagyon jó sorozat. Na akkor el kezdtem nézni az elejétől, mikor másodjára ismételték a sorit. Miután nagy nehezen képes lettem megkülönböztetni az arcukat, azóta tetszik.

Ja, és én 25 éves vagyok és szerintem nem kell hozzá melegnek lenni. Nem mondom a romantikus részeknél megnéztem a teletexen a devizaárfolyamokat, de ki lehet bírni.

2011. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarom mondani elkezdtem.
2011. febr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis írni. :)
2011. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!