Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A True Detective 2. évada...

A True Detective 2. évada lett legalább olyan jó mint az első, érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Az 1. évad első részében egyből lehetett azonosulni a karakterekkel mintha már régóta néztem volna a sorozatot. Megnéztem a 2. évad első részt és olyan semmilyennek találtam. Csak szerintem laposak a színészi alakítások? Colin Farrell és Vince Vaughn jeleneteinél már majdnem kinyomtam annyira unalmasak, laposak. Csak Rachel Mcadams jelenetei miatt tudtam végignézni a részt. Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre.

2015. aug. 11. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire izgalmas volt az első évad, annyira untam a másodikat. Egyszerűen nekem nem jött át, lapos volt. Ma néztem meg az utolsó részt. Hát, én nem voltam megelégedve ezzel az évaddal. Azért egy próbát megér. Lehet, hogy neked tetszeni fog.
2015. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretek időt pocsékolni több részre ha az első rész nem tetszett, utánna olvastam és rengetegen írják hogy nagyon gyenge lett amit te is megerősítettél, így kb teljesen nem is érdekel. Amúgy meg az 1. évadban respect Matthew McConaughey alakításáért, kedvenc színészeim közé került, számomra az első évad 10/10 lett.
2015. aug. 13. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Na igen, én már akkor tudtam, hogy nem lesz ez így jó, amikor közölték, hogy Matthew McConaughey-t és az egész előző szereplőgárdát leváltják. :) Nem tudom, hogy bejelentették-e a harmadik évadot. Ha igen, akkor reménykedem, hogy hozza az első évad színvonalát.
2015. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam hogy ha nem Matthew McConaughey és Woody Harrelson alakítja az első évadot akkor már 2. évad se lett volna, eléggé sok nyereség lett az első évadból, és sok díjat nyertek vele, szerintem ha okosak akkor meghagyják még legalább egy évadra a szereplőgárdát, csak nem tudhatták hogy ez a második évad ennyire nem fog tetszeni az embereknek, csinálhatták volna úgyis a 2. évadot hogy ugyanazokkal a szereplőkkel csak más storyval, mint pl. az American Horror Storykat, na de m1. Elvileg 2016-ban lesz 3.évada de lehetséges hogy 2017-ben.
2015. aug. 13. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz az infókat. Az American Horror Story-ba még nem kezdtem bele, de tervbe van.
2015. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a 2. évad teljesen más, mint az első. én imádtam mindkettőt, de szerintem nem lehet összehasonlítani.

én nagyon imádtam a 2. évad hangulatát, volt benne valami melankolikus, gyötrő. colin farrel egyébként is az egyik kedvenc színészem, szerintem lenyűgöző, rachel mcadams a kedvenc női színészem. nekem olyan tragikus volt az egész, engem megfogott.

de az első is brutálisan jó szerintem, csak tök más.

2018. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!