Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf, Malia anyja miért...

Teen Wolf, Malia anyja miért akarja megölni Maliat?

Figyelt kérdés
Nem értem. Mert már egyszer, próbálta de nem sikerült neki, és azt sem értem gogy mit mondott a doktornak: "Tudom hogy vannak képességeid" milyen képességei vannak???

2015. aug. 12. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül biztos, hogy miért akarja megölni Maliát. Azt meg, hogy milyen képességei vannak, azt hiszem, még sosem említették, csak hogy vannak képességei.
2015. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De a dr. micsoda? :D

2015. aug. 12. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "sima" ember, csak van pár képessége. Egyszer már említették, hogy vannak képességei.
2015. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem figyeltem. :o

Na mind1 remélem kiderül. (mondjuk ha benne akarm maradni a soriban, nem kéne beszívva autókázni :'DD)

2015. aug. 12. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb feltehetnéd úgy a kérdést, hogy ne legyen spoileres, vagy az elejére odaírhatnád hogy SPOILER-.-"
2015. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, de én is kíváncsi vagyok, remélem rendesen megmagyarázzák és nem csak ilyen "csak mert" féle lesz. Igazából én őszintén remélem hogy az ötödik évad 2. felében is marad ugyan ez a "Dread Doctors" téma, és szépen, érthetően végig tudják majd vinni az eseményeket, mert ez nem annyira rossz történetszál, de remélem nem lesz ez is ilyen összecsapott, kicsit megmagyarázatlanul hagyott feeling-ű.
2015. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!