Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másokat nem zavar, hogy 13-15...

Másokat nem zavar, hogy 13-15 évesek is nézik az American Horror Storyt?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy tényleg ritka zseniális sorozat, csak az zavar, hogy teljesen elmegy tőle a kedvem, ha belegondolok, hogy a fiatalabb korosztály is nézi. Nem vagyok rájuk irigy, inkább csak számomra így sokat veszít az élvezetből, annyira nem tudom magam átadni ennek az egésznek. Meg alapból nem tartom igazságosnak, hogy egy 18 karikás sorozatot ők is ugyanúgy megnéznek, és teljesen olyanok lesznek, mint a felnőttek, úgy is akarnak viselkedni, minél elvontabbnak titulálják magukat, annál különlegesebbnek képzelik magukat. Komolyan, másokat ez nem bosszant?

Amúgy én 22 éves vagyok, érdekelne ezzel kapcsolatban sokak véleménye, akármelyik korosztályból.

Előre is köszi!



2015. aug. 14. 09:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bepipulva, csak őszintén csodálkozok azon, amikor valaki úgy azonosít be egy embert hogy milyen zenét hallgat, vagy milyen filmet néz. Mintha az ízlés teljesítmény lenne.
2015. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ebben az ízlésben leginkább az zavar, hogy ezek a tinédzserek nagyon különlegesnek, intelligensnek, különcnek, "pszichonak" képzelik magukat, elhiszik, hogy mások, mint a többiek, holott már majdnem mindenki ilyen.
2015. aug. 14. 11:10
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Respect.
2015. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nagyon boldogtalan lehetsz, mert valószínüleg monden ember ezt gondolja magáról.
2015. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mért zavarna? Mindenkinek joga van nézni azt amit akar...attól még hogy 18-as, senki nem tiltja meg egy 15 évesnek hogy ne nézze, mert az csak egy ajánlás. te meg hülye vagy
2015. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, inkább az zavaró hogy egy 22 éves ember bír ilyennel foglalkozni és ilyen kérdést feltenni.
2015. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
52%

Ha lepontoznak, nem érdekel, akkor is bevallom, hogy én sem szeretem, hogy mennyi "kislány, kisfiú" nézi. Régen olyan jó volt, anno az első évad idején nagyon kevés ember nézte az AHS-t és mikor említettem másoknak, hogy ez a kedvenc sorozatom, soha senki nem hallott még róla. Most meg minden 10-11 éves Tatere van ráizgulva, olyan felszínesen nézik az egészet. "Nagyoknak való, ezért menő, mert én megtehetem, hogy így is nézem."

A válaszokban láttam, hogy említetted a Nirvanát és Lanát. És igen, engem is zavar, mikor valaki megdicséri a Nirvana-s pólóm, hogy milyen menő, nekem meg felcsillan a szemem, hogy "te is szereted őket?" és az illető visszakérdez, hogy mi, mert ők emberek vagy mi? o.O De a legjobb, ha olyanok hordják, akik tényleg maximum a Smells Like Teen Spirit-et ismerik, vagy még azt sem.

Szóval nem vagy egyedül, engem is zavar :D

2015. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
91%
Ez egy akkora idiótaság, akkor a 4éves gyereknek meg legyen ugyan ilyen érzése h az ő korosztályának gyártott animációs filmet megnézik a 20éves csajok is. Am 15 vagyok és a kedvenc sorozatom. Agyilag szerintem elértem azt a szintett hogy feltudom dolgozni a látottakat és elkülöníteni a valóságtól. És igaza volt teljes mértékben a 3. válaszolónak ugyanis ez egyéntől függ, én pl az időm 80%-át felnőttek körében töltöttem gyerekkorom óta ennek köszöhetően 6éves koromtól ha bekapcsoltam a tv-t akkor ment a híradó, CSI A helyszínelők, Dr. Csont. Tehát nagy hülyeség emiatt önzőnek, féltékenynek lenni;)
2015. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
21%
Valaki magyarázza már el, hogy ebben mi az önzőség...? :'D Mert szerintem ennek semmi köze ahhoz, de mindegy.
2015. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
84%
Te nyilvan nem neztel 15-16 eves korodban 18+os filmet, 10éves korodban 12 karikas filmet. Mert azt neked nem szabad... Jol gondolom? Eloszor magadban keresd a hibat ne masban .
2015. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!