Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A teen wolf 5 évadából hány...

A teen wolf 5 évadából hány rész van már feltöltve felirattal? Csak a 8 részig találtam meg

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Sajnos csak az első 8 részig van fent magyarfelirattal és elvileg majd télen töltenek fel újat...én a szinkronosat várom :(
2015. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm

hát igen, jobb lenne szinkronosan, de annyira megimádtam, h muszáj tudnom a folytatást *-*

2015. aug. 15. 12:45
 3/5 anonim válasza:
Igen én is így vagyok vele <333
2015. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a 9.dik résznek már van felirata :

[link]

2015. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! szerintem mostanra már fent van indavideón feliratosan a 9. rész. A 10.-et is szerintem ilyen kedd-szerda környékén már fel fogják rakni (Amerikában hétfőn jön ki). És akkor utána lesz egy kis szünet, de azt hiszem, ha jól emlékszem akkor valamikor télen fog kijönni az évad 2. része, ugyanígy 10 résszel (szerintem hasonló időpontban mint a 3. évad második fele.
2015. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!