Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a Teen Wolf című...

Mikor jön ki a Teen Wolf című sorozat 5. évadának az első részei magyarszinkronnal?

Figyelt kérdés
Eddig már megtaláltam az első 8 részet magyarfelirattal de sajnos szinkronnal nem. Remélem tudtok segiteni.

#sorozat #Teen Wollf
2015. aug. 15. 11:11
 1/4 anonim válasza:
a comicon után szoktak kijönni az ilyen sorozatok valószínűleg szeptember utánra várjad. ui: kezdj el feliratosan nézni filmeket mert szarra se fogsz menni ha alapszinten beszéled az angolt.
2015. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feliratosan mar megneztem azokat amik már kijöttek de úgx érzem neked nem sok közöd hogy én mit csinálok és hogyan de köszönöm a választ :) .
2015. aug. 15. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Feliratosan már megnéztem azokat amiket megtaláltam de úgy érzem nem sok közöd ahoz hogy én mit csinálok hogyan de azért köszönöm a választ :) .
2015. aug. 15. 17:59
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mivel most lett vége a 4.-nek, szerintem hamarosan következik az 5. évad is szinkronnal. (amugy tudom hogy nincs sok beleszólásom és hogy valószínűleg lehet hogy nem is érdekel,de az előttem lévővel egyetértek, ráadásul -szerintem- eredeti nyelven sokkal jobban élvezhető a sorozat. És sokat segít, ha pl. a teen wolfot angolul nézed, 4 hónap alatt meg lehet tanulni folyékonyan angolul filmnézésből, de csak mondom...)
2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!