Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Batman filmek mennyire...

A Batman filmek mennyire függnek össze?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert elég sok van, ha összefüggnek, akkor bele se kezdek.

2015. aug. 17. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamennyire összefüggnke ,hiszen Batman a főszereplő - de nem a történetvezetés szempontjából.


A legfontosabb Batman filmek a következők:

Tim Bruton 2 Batmanje, Batman (1989) , Batman Returns (1992)

Schumacher Batmanjei:

Batman Forever (1995) Batman & Robin (1997)

Ezek bénák letek.

Nolan 3 Batmanje:

Batman Begins (2005), The Dark Knight (2008), The Dark Knight Rises (2012)

Ezek jók


Az animációs filmek közül nagyon sok jó van, én kiemelek kettőt:

atman: Mask of the Phantasm (1993), Batman: The Dark Knight Returns (2012-2013)

A második az az egyik leghíresebb Batman képregényt dolgozza fel, amit a nemsokára megjelenő film is alapul vett, a The Dark Knight Returns-t.


Szerintem állj nek ia Tim Burton Batmaneknek, aztán meg a Nolan féléknek.

2015. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletben Burton és Schumacher két-két filmje összefügg és egy folytatólagos, négy részes sorozatot alkotnak, de akkora különbségek vannak köztük, hogy nyugodtan veheted őket akár külön is. Sőt, talán jobb, ha Schumacher filmjeit ki is hagyod.
2015. aug. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nolan filmjei összefüggnek egymással. A korábbi négy film viszont nem. Nem emlékszem, hogy egyszer is visszautaltak volna valamelyik korábbi filmre. Az nem elégséges összefüggés szerintem, hogy az első kettőben ugyanaz játssza Batmant, a második kettőben meg Robint.
2015. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!