Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Démonok Között című film...

A Démonok Között című film tényleg igaz történet alapján készült?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg a filmet és ott az elején ki írták hogy elvileg igaz történet alapján készült a film.

Nem nagyon kutakodtam a dolgok után annyit tudok kb hogy Ed Warren és felesége tényleg ilyen paranormális dolgokkal és szelleműzéssel foglalkoztak.


Szerintetek ilyenek vannak???



2015. aug. 18. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg tényleg megtörtént: [link]
2015. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem,baromság.Érdekes módon ilyen dolgok csak külföldön történnek,sok kamú.
2015. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
igazából hit kérdése. Szerintem van igazság alapja, de nem az egész történet igaz. És nem csak külfölödön történik ilyen, hanem Mo-n is sok ilyen eset van, csak gondolj bele. Elmondod valakinek hogy hé haver nálunk repked az ágy, valószínűleg bolondnak néz..
2015. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
*külföldön bocsi elirtam.
2015. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

jajj és annyit még kifelejtettem, hogy tényleg létezik Ed és Lorraine Warren akik tényleg ezzel foglalkoztak és ott voltak az amityvillie "horrornál" is.


Más nem a Wikipedia nem hazudik :) [link]

2015. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bodor Andrea 19 válasza:
74%
Én is láttam a filmet és szerintem az egyik legjobb. Nem tudom. Szerintem igaz nem véletlen,hogy én is hallottam furcsa zajokat a padláson minden nap ami velem szemben van. Megy a fűtés de mégis hideg van. Kaparások a falon. Ez egyértelmű.De a legrosszabb az egészben,hogy soha senki nem hiszi el az ilyen dolgokat.
2015. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Azért írták ki az film elelyén,hogy mégfélelmetesebb legyen
2018. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Aki ilysnbe hisz, az nem normális. Bár, én is láttam már érdekes dolgokat az életem során, valószínűleg léteznek szellemi lények, de a démonok nem képesek tárgyakat mozgatni pl, ők csakis úgy "erősek", ha megszálltak egy élő embert, vagy állatot, paraziták, élősködők szó szerint! Az ember energiáját szívják el. Tudom, mert én is voltam démonizált ember és borzasztó, hogy miket éltem át.
2022. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenbe*
2022. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!