Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az oroszlánkirályban Zira...

Az oroszlánkirályban Zira miért csak a második részben szerepel?

Figyelt kérdés
mégis hol volt az első rész alatt, mert még említeni se említik meg őt
2015. aug. 20. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor az első részt csinálták, még az alkotók fejében sem volt benne, nem gondolták, hogy lesz második rész, de mivel nagyon nagy sikere lett, ezért csinálták a második részt, amihez kitalálták Zira karakterét, mint főgonoszt
2015. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

soha ne nézzél Disney direct-to-video folytatásokat. az eredeti filmek 80%-al olcsóbb utánérzései, ezek nem is filmek, csak azért készítik el őket, hogy még egy kis pénzt kivegyenek az eredeti film hype-jából.

illetve készítették, mert az új vezetés megtiltotta ezek gyártását, tizenöt hamupipőke és három hófehérke folytatás után.

2015. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hófehérkének nincs is folytatása. Egyébként nem értem mi a bajod, nekem az oroszlánkirály 2 is nagyon tetszett, sőt kicsivel jobban, mint az első.
2015. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

tündéreim, hiába pontozgattok le. a Disney Sequel kifejezés fogalommá vált. ezek rókabőrök, az eredeti film rajongóit (gyerekek és azok szülei) lehúzó, alacsony költségvetésű, nem amerikai kivitelezők által készített (legtöbbször a Disney Television Animation vagy a Disneytoon készítette őket), béna mockmovie-k. ilyeneket tilos nézni, és nem csak azért, mert színvonaltalanok, hanem mert egy mocskos multicég förtelmes üzleti programjának fontos részei.


Hófehérke 2 lehet, hogy nincs, EBBEN igazad van.

tessék, itt a szégyen lista. ezek a filmek azok, amik értéket nem képviselnek, csak a pénztárcáitokat facsarják, hogy a Walt Disney Pictures mindenható elnöké hamarabb vehessen még egy Rolls Royce-t. művelődjetek:

[link]

2015. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, de nem kérte senki, hogy itt okoskodj, nem is ez volt a kérdés. Szerintem egynéhánynak egész jó a folytatása, az oroszlánkirályé különösen tetszik.
2015. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te tényleg ha azt hiszed, hogy az első részek szívvel-lélekkel a gyerekek szórakoztatásáért készültek, tévedsz, ez is ugyanúgy a pénzről szól, de ettől függetlenül azt hiszem hogy a Disney minden idők legjobb rajzfilmgyártó cége, szeretem a meséit mind a mai napig, mert szerintem tanulságosra és szórakoztatóra sikerültek, és egy felnőtt számára is élvezhetőek. :)
2015. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként te tényleg ha azt hiszed, hogy az első részek szívvel-lélekkel a gyerekek szórakoztatásáért készültek, tévedsz, ez is ugyanúgy a pénzről szól"


na ne mondd. ezen még nem is gondolkodtam :D


persze, mivel minden hollywoodi film üzleti befektetés... de a disney reneszánsz időszakában ezek a filmek sok évnyi kemény munkával készültek, komoly research zajlott, művészeti tervezés, dizájnmunka, zenei munka, tervezés, concept vázlatolás, ceruzavázlatolás, kézi animáció digitalizálása, számítógépes utómunka, több hónapnyi keverés...

ezt vesd össze a direct-to-video sequelekkel amiket 2-3 hónap alatt össze is dobtak és kivágták a pórnépnek: nesztek!

hát nem egy kategória már ne is haragudj.

2015. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy sztem a Termite Terrace/Warner Bros. és a Metro Goldwyn Mayer Animation köröket ver a Disney-re, de hát ízlések és pofonok.
2015. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, értem én, de akkor is van egy-kettő, ami jó lett. Az oroszlánkirály 2 pl. ilyen. A történet is szuper az animáció is rendben van, és a zene is jó. :)
2015. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ízlésekről csak pofozkodni lehet. szerintem botrány, még úgy is, ha nem tekintjük annak, aminek készült: egy merchandising filmnek.
2015. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!