Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ilyen filmeket?

Tudtok mondani ilyen filmeket?

Figyelt kérdés
Ahol a rossz fiúk, gonoszak nyernek a végén. Most néztem meg a Skin Trade-t, hát pont a rossz felállás miatt nem tetszett. Egész végig Michael Jai White-nak és Ron Perlman-nak szurkoltam, erre az a Dolph és az a kis p*cs japó vagy bármi nyer a végén. Lassan kezdem unni az ilyen semmirevaló akciófilmeket. Igen tudom főszereplő, de mi ez, felgyújtsák, hátba lövik, fel sem épül rendesen erre még a kis japót sem tudja leverni, meg is szúrjak de ő vígan túlél mindent, na persze. A másik meg, George Chambers leveri Boykat, a másik filmjében pedig mindenkit lealáz végig(Blood and Bone), itt meg? Egy kis ugri-bugri gyökér leveri. Most ezért szeretnék kicsit valami reálisabbat nézni. Szóval ha valaki tud ilyen filmeket, ahol a gonosz győz és nem a jó, megköszönném. Ne sci-fi/horrort/misztikust ha lehet dráma, akció, bűnügyi ezek jöhetnek. Köszönöm ha végigolvastátok a filmkritikámat.

2015. aug. 21. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
western film: Halál csöndje
2015. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, még jöhetnek! Ha lehet még egy óhajom, hogy ne legyenek nagyon régiek se.
2015. aug. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!