Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik 2015 legjobb és leg...

Jason89 kérdése:

Melyik 2015 legjobb és leg rosszab filme szerintetek? .

Figyelt kérdés
2015-ös Fantasztikus négyes filmröl mi a véleményedek?,marvel studió mostanábban miért szerepel rosszabul?,J.J .abrams-nak sikerül e feltámasztania star wars filmet?.terminátor 5 jobb a 4 nél?.Amerika kapitány az elsö bosszuállo miért nem szerepelt hugh jackman a farkas alakitó szinész?.

#film #marvel studió #szinészek.
2015. aug. 21. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges volt újra filmezni a fantasztikus négyest hiszem abból már csináltak két részt, nekem szimpatikusak voltak azok a szereplők.

Elfogult vagyok Hugh Jackman-el kapcsolatban szóval engem zavar hogy nem tűnt fel.

2015. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leszögezem, hogy nem láttam a mostani fantasztikus négyest, de amikor megtudtam, hogy csinálják kiakadtam... 2004/2005 tájékán is készült két fantasztikus négyes ami szintén Marvel és UGYANAZ csak a színészek mások...

A Star Wars-ra nagyon kíváncsi vagyok, szerintem igen, de nem tudhatom... A Terminátorokat nem láttam, fogalmam sincs... Ezt én így tudom, de nem biztos: Az Amerika kapitány/A bosszúállók csapata azért nem szerepel az X-men/Farkas filmekben, se fordítva mert kettő történet. Például ha összemossuk a Star Wars-ot és a Jurassic Parkot/World-öt. Igaz, hogy ugyan az csinálta a filmeket (Marvel) De nincs igazán közük egymáshoz.

2015. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majdnem leírtam h eddig az Interstellar a legjobb film, de az 2014-es. Az új Star Wars remélhetőleg elképesztő lesz, fő az optimizmus! :D


A legrosszabb, szintén majdnem leírtam a hetedik fiút, de az is 2014-decemberi (majdnem) :D nos szerintem fantasztikus négyes elég gáz lett- összesen 3 perc akciójelenet van a legvégén.. :/ :/

2015. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legjobb: Bosszúállók: Ultron Kora (a Star Wars 7 majd átveszi a helyét valószínűleg)


Legrosszabb: A Szürke 50 Árnyalata

2015. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Fantasztikus Négyes film nem Marvel, hanem Fox, csupán Marveles képregény alapján készült. Ha a Marvel Studios csinálta volna, biztos nagyon jóra sikerült volna. Egyébként szerintem nem szerepel rosszul a Marvel mostanában sem, a Galaxis Őrzői, a Bosszúállók 2, és a Hangya mind nagyon jók lettek, még a kritikusok szerint is. Az F4 tényleg elég kaka, de kakiságban a Szürke 50 Árnyalatának nyomába sem ér.
2015. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves ötös. A Fantasztikus négyes Marvel... Belinkelem a trailert, ott van... https://www.youtube.com/watch?v=POBI7OhGB18 Nem tudom honnan szedted, hogy nem az...
2015. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy Marvel, de a film nem tartozik a Cinematic Universe-hez (Vasember, Hulk, Bosszúállók stb.), mivel nem a Marvel Studios, hanem a Fox csinálta, csak Marvel képregény alapján.
2015. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére képregényben ugyanahhoz az univerzumhoz tartoznak, csak filmen nem. Remélhetőleg a hatalmas bukás után a Fox eladja az F4 jogait a Marvelnek, és akkor végre készíthetnek egy jó F4 filmet, ami már az univerzumhoz tartozna.
2015. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!