Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmeket...

Tudnátok olyan filmeket ajánlani, amelyek amerikai kisvárosokban játszódnak?

Figyelt kérdés
Olyan kedves, hangulatos filmek, melyekben kiemelődik valamennyire a helyszín is. Például: a Nora Roberts könyvei alapján készült filmekhez hasonlók (Északi fény, Holdfogyatkozás stb).

2015. aug. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Sorozat:

Gilmore girl (Szívek szállodája)

A férfi fán terem

Miért éppen Alaszka?

Twin Peaks

Everwood


Film:

A hegyek szelíd ura

Acélmagnóliák (1989)

A szomszéd nője mindig zöldebb

Még zöldebb a szomszéd nője

Északi fények

2015. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Aki még tud, szívesen várom!
2015. aug. 22. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenütt nő (Sweet Home Alabama). Nagyvárosban kezdődik, de a nagy része utána egy alabamai kisvárosban játszódik. Nagyon hangulatos, olyan igazi vidéki Amerika. Én is vadászom az ilyenekre egyébként.

Jó sorozat, hasonló vidéki helyszínen: Longmire.

2015. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Texas Chainsaw (kisvárosban játszódik...)
2015. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm "carlsagan". Pontosan ilyenekre gondoltam. Főleg a Mindenütt nő, de a sorozat is jónak ígérkezik. A másik válaszolónak is köszi, de a láncfűrész nem az én műfajom.
2015. aug. 23. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem például bejön az Alkonyat-filmek helyszíne, a Washington állambeli Forks. Vagy ha esetleg érdekel olyan is, ami csak kitalált, a valóságban nem létezik, akkor a Vissza a jövőbe-trilógia, ami szerintem szép, kedves, barátságos kisvárosban játszódik, a Kaliforniában lévő Hill Valley-ben.
2015. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik az Alkonyat filmek helyszíne. A másikat is megnézem majd.
2015. aug. 29. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam még egyet: Miért éppen Minnesota- ez a címe. Mondjuk elég gyenguska, kis langyos romantikus vígjáték, de a kisvárosi hangulat jól átjön.
2015. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!