Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régóta keresem! Melyik ez a...

Régóta keresem! Melyik ez a film? (börtönös)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még évekkel ezelőtt láttam egy filmet, a címére nem emlékszek és nem sok jelenet maradt meg belőle. Az viszont rémlik, hogy nagyon tetszett és szeretném újranézni; kíváncsi vagyok, hogy ennyi év után is ugyanaz-e a véleményem róla. :)

Szóval, az emlékeim:


1. Ha jól emlékszek, négy férfiról szól, akik tévedésből kerülnek börtönbe. (Talán a kocsijuk miatt tévesztették össze őket az igazi bűnözőkkel, nem vagyok benne biztos...)

2. Az egyikük a börtön egy befolyásos (talán bandavezér is?) tagjával kerül egy cellába. Ez a befolyásos rab az első találkozásukkor éppen a cella falára rajzol/fest hatalmas felületen (úgy emlékszek, elég mutatós is volt). Később rendszeresen megerőszakolja és terrorban tartja az ártatlanul bekerült férfit.

3. A börtönben ugyebár megy a rivalizálás, élesek az ellentétek. Az erőszakolós-befolyásos csávót sokan meg akarják ölni, és végül a lelkileg már teljesen összeroppant cellatársát veszik rá a merényletre, aki egy tárgyaláson le is szúrja a faszit, amiért azonban őt meg az őrök ölik meg.


Nos, ennyi maradt meg belőle, tudom, nem sok, de hátha valaki ráismer. Bármi ötlet van, írjátok le, előre is köszönöm! :)



2015. aug. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fogoly (Lockdown)?

[link]

2015. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen szuper vagy, ezt kerestem, köszönöm!! Ment a zöld :)
2015. aug. 25. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!