Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Fear the...

Mi a véleményed a Fear the Walking Dead-ről, ha már megnézted az első részt?

Figyelt kérdés
Én egyelőre nem tudom hova tenni, szerintem iszonyú logikátlan dolgokat csinálnak a szereplők, még akkor is, ha nem tudnak a zombikról. Nick anyja az agyamra megy. A szinkron meg hihetetlen szar. (Sajnos csak úgy tudtam nézni, tudom, hogy egy időben vele volt a feliratos verzió is.)

2015. aug. 24. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez olyan mint az előjáték a szexben unalmas és fárasztó
2015. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Remélem, gyorsabban fog a történet haladni, hisz ez csak 6 részes lesz ez az évad azt hiszem, és ami most 1 óra alatt történt az kb még semmi. :/
2015. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedek. Remélem tényleg azért volt ilyen vontatott, mert hát be kellett mutatni, hogy a normális élet milyen "uncsi" és milyen uncsi módon reagálják le azt, ha mégis kezd egyértelművé válni, hogy gondok vannak. "Kevesebbet internetezz! A hatóságok elmondanák!"


A Nicket játszó gyerek viszont haláli amilyen fejeket vág. Meg annak van esze az összes közül csak, ahogy már rögtön az elején felfegyverkezik, mikor lát egy hullát. :D

2015. aug. 26. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge lett a kezdés, remélem hozza az eredeti sorozat feelingjét, szintjét.

Azért ilyen logikátlanok a történések, mert ugye a Walking Dead "univerzumában" nem ismerik a zombis filmeket, és kissé szokatlan ha egy halott járkálgat össze vissza :D

2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A logikátlant úgy értem, hogy pl. elmondja a gyerek, hogy hullák meg vér, meg drogtanya. És akkor fogja magát és egy zseblámpával felszerelkezve elmegy szétnézni a drogtanyán és még óbégat is. Aztán talál valami idegösszeroppanásos gyereket, meg egy csomó vért és izét majd később visszatér az asszonnyal is, aki meg is erősíti, hogy aham a drogtanyákon normális a vér és bél, mert ott lövöldözés van és gyilkosság állandóan. Ennek örömére, ismét a semmivel felfegyverkezve behatolnak. Ez pl. a zombiktól függetlenül, szerintem baromság. Épeszű ember ilyet nem csinál.
2015. aug. 26. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell benne logikát nézni, ez egy sorozat. Mért nem már azt keresed, hogy mi az alapjuk arra, hogy a filmben vannak zombik(járkálók).


Ettől függetlenül szerintem nem volt annyira rossz, bár nem volt olyan jó, mint a sima TWD pilotja, előzménysorozat bevezetőnek szerintem jó lett.Egyébként még nem szabad az első epizódból ítélni, egyik sorozat sem az első epizód lesz kasszasiker. Nekem szerencsém volt angol hang + felirattal nézni, mert szinkronosan egyszerűen borzalmas, csakúgy, mint a rendes WD.

2015. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem ezzel inkább azért van bajom, mert az olyan szereplőket, akik már elnézést, ekkora barmok, nem nagyon lehet megszeretni. Tulajdonképpen nem csináltak olyat, ami miatt érdekelne mi van velük, túl fake volt. Az egyetlen szereplő pl. akinek bármire is volt valamiféle reakciója, az a drogos gyerek volt, holott pl. mikor ő először elütötte Calvint, akkor már vágta, hogy valami nagyon nagy gáz van vele mégis ő reagált a leginkább arra, hogy ő most "ölt". A szülők, meg azt hitték, hogy szegény kicsi Calvint lelőtte Nick, és most sérülten itt van, nagyban pánikolnak, hogy jézusom Calvin jól vagy Calvin blablabla, erre Nick bumm elüti és akkor meg erre annyi a reakció, hogy - SEMMI.


Persze ez csak a pilot, de mocskosul elnyújtották a semmit.

2015. aug. 27. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, mikor mondta a szülőknek Nick, hogy megölt egy embert, akkor szerintem csak nem hitték el neki, hogy biztos a drog miatt van vmi és behaluzott vagy vmi. Az pedig, hogy nem látták a csávót kocsinál, attól meg még biztosabbak lettek abban, hogy a drog miatt van.(legalábbis én csak erre tudnék gondolni, hogy vmi ilyesmi állhat e mögött).
2015. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, mikor az aluljáróban (ami visszafelé hirtelen 5x olyan hosszú lett :D) ott totyogott és elütötte. :D


Mindegy én még két részt adok neki, remélem fejlődnek a karakterek és nem az lesz, hogy vagy sehogy sem reagálnak, vagy nem úgy, mint egy épeszű ember tenné.


Amúgy az jó volt, hogy ilyen finomságokból le lehetett már vágni, hogy itt már tudják, hogy gond van, de a tömegeknek még fogalma sincs róla, pl. mikor az öreget újra kellett éleszteni és marha fontos volt, hogy mikor omlott össze, és ha 60 másodpercen belül nem sikerül újraéleszteni, akkor le kell vinni azonnal, hogy a nővér mennyire kész volt, hogy leszarta a másik beteg megszökését meg ilyesmi. Csak voltak benne tényleg ócska dolgok is. :)

2015. aug. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!