Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan sorozat...

Tudnátok mondani olyan sorozatot ami hétköznapi tinikkel játszódik, de van benne valami rejtély?

Figyelt kérdés
Hasonló sorozatot keresek mint a Pretty Little Liars vagy a Gossip Girl.

#sorozat #film #szórakozás #tini #rejtély #hétköznap #gossip_girl csinos_kis_hazugságok
2015. aug. 25. 14:17
 1/7 anonim válasza:

10 dolog amit utálok benned.

Faking it(simlis spinék)

2015. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondjuk ezekben nincs rejtély, ezek inkább ilyen bugyuta sorozatok, de én szeretem őket! :)
2015. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az internátus (hétköznapi tinikkel, rejtély is van benne, de ez nem humoros, könnyed vattacukorsorozat)
2015. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amiket te írtál azokat nem láttam, de a Misfits szerintem megfelel a kritériumaidnak.
2015. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, az Internátus kiváló sorozat, de mint az előző válaszoló is írta, nem szerelmi veszekedésekre kell számítani. Illetve ha mégis ilyesmi félére vágysz, Anubisz házának rejtélyei.
2015. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

parafalva én imádom elégé rélytéles

evermor csal par reszt latam de jo

2015. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Riverdale pont ilyen
2019. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!