Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani akció+Sci-Fi...

Tudtok ajánlani akció+Sci-Fi sorozatot?

Figyelt kérdés

Olyasmit mint a csillagkapu. Nagyon szerettem, de gyakorlatilag az összes részt láttam, amiket még nem azokat meg szépen lassan, "ünnepi alkalmakként" nézem.

Olyan érdekelne, amiben bonyolult agyalás, de tömény akció is van. Ha felmegy a vérnyomásom 160-ra azt sem fogom rossz néven venni :). A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 26. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ha lehet a csillagkapuhoz hasonlóan a jelenben/közeljövőben játszódjon. Nem olyan fontos, de azért elsődlegesen ez érdekelne.
2015. aug. 26. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen sorozatot néztem,de sajnos nem folytatták,Emberi tényező.
2015. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csillagkapu-Atlantisz

Csillagkapu-Univerzum

Dark Angel

Torchwood - Az idegen vadászok

Csillagközi szökevények

bár inkább nem sci-fi, viszont jó és Amanda Tapping játszik ebben is (a Csillagkapus Sam): Sanctuary-génrejtek

régi és inkább időutazásos, de ez is jó: Sliders

2015. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Torchwood megtetszett így a leírások alapján, azokat az SG sorozatokat már láttam. A Sanctuaryt megpróbáltam, de nem igazán tetszett. A fizikát preferálom, a biológia valahogy nem jön be nekem... de még csak néhány részt láttam abból. Azért felíram amiket küldtél, köszönöm.
2015. aug. 26. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A Csillagközi Romboló (Battlestar Galacica) a legjobb sci-fiben, legalábbis nálam az a No.1 :) , illetve ennek az előzménysorozata a Caprica.
2015. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Star Trek filmek,sorozatok?A kedvencem a Voyager és a Deep Space Nine:)

(ez nem sci-fi,de szeretem:Merlin)

De azért a Csillagkapu verhetetlen😃😃😃

2015. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Urhaboru 2063 egy idős a csillagkapuval 1 évad
2019. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!