Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy animét 5 rész után sem...

Ha egy animét 5 rész után sem találok érdekesnek, akkor érdemes még "próbálkozni" vele?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ... Neked a kedvenc animém az leső 3-4 részben teljesen gyerekes és komolytalan. Aztán hirtelen nagyon jólesz , de onnantól már az egész műsór
2015. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(1) Nekem*
2015. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha már az első rész nem fog meg akkor nem is pazarlom az időt, hogy tovább nézzem.
2015. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Én is végignéztem egy animét aminek az első 1-2 része még nem fogott meg annyira de aztán még aznap kivégeztem... :"D (ha esetleg érdekel akkor a School Days volt az)

2015. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az adott animétől függ szerintem, és persze az sem mindegy, hogy milyen hosszú. Egy 12 részes sorozatnál már gáz, ha az ötödik rész sem mutat fel semmit sem, de egy több mint száz részesnél meg még egyáltalán nem eldönthető a dolog. Én például a Gintamával voltam úgy, hogy csak ímmel-ámmal nézegettem, de aztán nagyon megkedveltem. Szerintem, ha megneveznéd az animét pontosabb tanácsot tudnánk adni.
2015. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a Fairy Tailről lenne szó, sokan szeretik, meg biztos jó is, de engem valahogy EDDIG még nem kötött le...
2015. aug. 27. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, aztán megtetszett az első komolyabb arcnál. Nem kedvencem most se, meg nem várom tűkön ülve a részeket, de egész jól elvagyok vele. Voltak olyan részek, amikből egyhuzamban meg tudtam nézni vagy 10 részt, és volt, amikor 1-2 rész után félretettem egy kicsit, mert annyira nem tetszett/untam. Szóval szerintem még nézd tovább, úgy a 20. rész környékétől már kezd beindulni a sztori, ha még az se tetszik, akkor inkább tedd félre:)
2015. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nevem Panni ***** válasza:
Mindenképp érdemes mert én pl a kamisama hajimemashita-t néztem de annyira nem volt érdekes csak kb. a harmadik-negyedik rész körül. Vagy a Ouran Highschool Host Club nekem nem tetszett de végig néztem és így utólag tetszett de idegesítő volt, hogy Tamaki ennyire töketlen. Szerintem nézd tovább és majd meglátod.😊
2015. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!