Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta Live! Látta már valaki?

Violetta Live! Látta már valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttátok már Pesten Tiniéket? Ha igen hol? És hogy mentetek oda hozzajuk? Nem féltetek? Angolul beszéltetek velük? Milyenek élőben? Mindemre kíváncsi vagyok, mert sajnos nem tudtam elmenni a koncertre. HATEREK kíméljetek!! Válaszokat köszi!

2015. aug. 30. 01:26
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én a koncerten voltam, NAGYON jó volt. Nem 90 perces volt, hanem majdnem két órás :) Szuper volt a hangjuk, a tánc, a zene, minden! Nagyon jól össze volt rakva, látszott hogy sokat dolgoztak rajta. Egy picit magyarul is beszéltek (pl: puszi, szeretlek titeket, helo budapest). Lehetett venni violettas cuccokat az előtérben, de iszonyú drágák voltak, egy a3 körüli méretű violettas zászló 3000 forint volt, egy ilyent vettem. És gondolhatod hogyha egy egyszerű, violettas zászló 3000, akkor mennyi egy pulóver :D az egyik CD 7000 forint volt. Én sajnos nem találkoztam velük az utcán, de hallottam hogy valaki már fotózkodott is velük :) én biztos hogy odamentem volna hozzájuk (es vagy angolul beszeltem volna veluk vagy csak sikitozok es melle allok, foto, autogram stb :D) ha valamirr még kíváncsi vagy, nyugodtan írj
2015. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a szervezes kicsit szar volt(nem a szineszek/enekesek vagy aminek hivjatok oket) mert itt azert nyival tobb 6-10eves gyerek volt mint 14-15 (bar en bdloluk is sokat lattam) na szal h ugye angolul beszeltek a legtobbet mert ugye nyilvan nem tudtak volna megtanulni az egeszet magyarul de ott volt ugye Boggie aki forditott egy "kicsit" de pl voltak olyan szamok amiknel Tini(violetta aki igy hivja...) hogy mondta pl az En mi mundonal hogy"jumping" ugraljunk "vele" es senki nem csinalta szerintem az kicsit ciki volt meg volt a Soy mi mejor momento amikor akusztikusban enekelte es hagyott egy kis szunetet hogy hallja ahogy enekelunk es csak par ember csinalta mert a kisebbekpl mogottem is) nem ertettek...
2015. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én Samutól úgy szereztem aláírást, hogy koncert után kimentünk a kordonozott bejáróhoz, és kijött. A másik oldalon le is videózta a rajongókat, azon az oldalon meg ahol én voltam, az én tollammal írt alá mindenkinek!!! Ki is raktam a polcomra a "szent ereklyét", amihez hozzáért.
2015. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őrületesen jó volt őket élőbe látni, annyit énekeltem és sikítoztam mint még soha. Fantasztikus volt a hangulat, ráadás is volt. Én a 204-es szektor N sorában ültem és kiválóan láttam mindent. A legjobban Violetta és Leon csókja, az Underneath It All, és a Te creo tetszett, de az összes szám csúcsszuper volt. Egyetlen negatívumként azt tudnám megemlíteni, hogy angolul beszéltek,és mivel a legtöbben nem értettük, csak mindenre visítoztunk. De ha a koncertre gondolok, csak az jut eszembe, hogy mekkora élmény volt, és hogy milyen felemelő érzés volt együtt énekelni a szereplőkkel és azzal a rengeteg fannal.
2015. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qktqkt ***** válasza:
Hali! Koncerten 001-es szektor 15. sorából nagyon jól láttunk! A 30.000-es jeggyel voltunk, és szerintem amilyen olcsó volt a jegy a többihez képest elképesztően jól látszott minden! :D Amúgy amikor vége lett, csak Jorgét láttuk, ahogyan egy furgonban kihozzák az épületből! Nem tudtunk autogramot szerezni vagy ilyesmi, de integetett! :)
2015. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qktqkt ***** válasza:
#5 válaszoló vagyok... most jövök rá, hogy nem is volt 15. sor... olyan 6-7. sor körül voltunk :D
2015. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitok!! Tényleg óriási élmény lehetett. Nagyon szívesen mentem volna de sajnos nem tudtam. Majd máskor. Valami más országban vagy valahol.
2015. szept. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!