Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sos animések valaki segítsen!?

Sos animések valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
Szóval mi az az anime ami benned maradt? Pl nekem az amnesia ilyen. És újra és újra megnéznéd de már ismered a történetét.
2015. aug. 30. 11:50
 1/7 anonim válasza:
A Tokyo Ghoul, a Sword art Online, az Ao no Exorcist és az Aldnoah.Zero :D Hirtelen csak ennyit tudok :D
2015. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
FMA Brotherhood,Kuroshitsuji bár az inkább a amnagában.A legeslegkedvencebb pedig a 07-ghost.Ezt vagy 2-szer néztem meg de a mangáját vagy 3-szor elolvastam(98 fejezetes).Ezek közül mindegyiket ajánlom :)
2015. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az overlord, még le sem adták de már másodjára nézem a neten lévőket, am az owari no seraph is jó, meg a tokyo ghoul...
2015. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonoom:)
2015. aug. 30. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Gintama, Code Geass, Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
2015. aug. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a régebbiek. Sailor Moon (az eredeti! nem a Crystal), Tenkuu no Escaflowne, Magic Knight Rayearth
2015. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!