Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Internátushoz (El internado)...

Internátushoz (El internado) hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
Ez egyértelműen a legjobb sorozat amit láttam.. már másodszorra nézem. Hallottam, hogy a Bárka valami hasonló, de mégsem vonz annyira. Láttam a Teen Wolf-ból is egy-két évadot, de végül letettem róla. Segítsetek! Esetleg tudtok olyan filmet, vagy sorozatot amelyben bármely Internátus szereplő játszik?

2015. aug. 31. 14:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is imádtam az internátust de azok a szereplők más sorozatban amit nem kaszáltak el nem nagyon játszottak ne húzódj el a bárkától eszméletlen jó az is
2015. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az Internátus jól indult, de iszonyú blődli lett a végére.

A Bárka nagyon hasonló, nem csak azért, mert az is spanyol, és több szereplő is játszik mindkettőben.

Szintén spanyol, és az Ivant megformáló színész is főszerepet játszik benne a Gran Hotel.

Nekem kedvencem a Lost.


sok sorozatot lehetne még írni, csak tisztázni kellene előtte, hogy milyen hasonlóságra vágysz. Mibe hasonlítson?

2015. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos nagyon tetszenek ezek a titkokkal teli történetek, meg, hogy a főszereplők diákok, így még saját magamat is bele tudom képzelni a történetbe, ami lehet, hogy azért van mivel jómagam is 17 éves vagyok.Ami jó még ebben, az az, hogy lehet rajta izgulni, és megható pillanatok vannak benne. Meg ugyebár kiszámíthatatlan dolgok történnek benne. A Lost-ot láttam, de nekem annyira nem volt jó mint ez. :)
2015. szept. 1. 02:54
 4/4 anonim ***** válasza:
The lying game
2016. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!