Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan thrillert+horro...

Tudnátok olyan thrillert+horrort javasolni nekem, amiben nem szellemek vannak, viszont PARÁZTATÓ?

Figyelt kérdés

Kissé unalmasak már azok a drámák, vígjátékok, amiket folyton nézek esténként. Most vmi izgalmas, félelmetes dologra vágyom. :D

Kizárólag olyan igazán félelmetes (!) filmre(ekre),ahol aztán az ember fia megrémül és végig tud izgulni. Szellemek, zombik nélkül.

Köszönöööööööööööööööm :)



2015. szept. 1. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A szellemváros rejtélye

Godsend - A teremtés klinikája

Éjjeliőr a hullaházban

Hajsza a metróban

Cargo - Rejtélyes szállítmány

Péntek 13

2015. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen szuper vagy,hogy ilyen hamar válaszoltál. :) Gondoltam estére majd csak jön vmi válasz. De úgy látom már este lesz mit néznem. Köszi! :)


Azért írjatok még bátran!! :D

2015. szept. 1. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Barlang - a 18+-os film), lehet, hogy a Haute tension (2003) is tetszeni fog, Gyilkos túra, A várányok hallgatnak, Tortúra.

2015. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eden Lake

Eskalofrio (rettegés)

2015. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A dolog

Halálos hallgatás

Pumpkinhead

Valami követ

Stake Land

You're Next!

Dagon

2015. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hűűű kedves fiúk ,lányok! :) Nagyon jó fejek vagytok!! :)

Van miből bőven válogatnom. Nem is tudom melyikőtökével kezdjem. ...Talán elsőre az Eden lake-t nézem meg ma este...aztán jöhet sorba a többi.

Izgalommal várom :D :D :D


Köszi Nektek! :D

2015. szept. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!