Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen anyagbol van Tobey...

Milyen anyagbol van Tobey Maguire es Andrew Garfield spider-man ruhaja?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen segitsetek ki mert regota keresem es probalok rajonni, hogy milyen anyagbol vannak a ruhak...az vilagos hogy mindketto mas-mas anyag, de erdekel hogy melyik milyen...es Garfieldnak 2 pokemberruhaja volt es a ketto egyutt nem ugy nez ki mintha ugyanaz az anyag lenne...tehat vegulis akkor 3 fele anyagrol van szo...es ugy lattam hogy az egyiken 2 fele anyag is van...mind1, nem bonyolitom itt tovabb a szot...kerlek segitsetek mert szeretnem megtudni...elore is koszonom... :))

2015. szept. 1. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Latex.
2015. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tessek latex...


[link]

[link]

[link]

[link]


de eggyik se hasonlit ezekhez:


[link]

[link]

[link]


es amugy emlekszem az egyik reszre a spider-man the new animated series-bol, hogy blackwidow azt hiszem(de nem bisztos) ramondta hogy latexruhas bohoc es erre pokember mondta hogy a ruham soha se volt latex...

es amugy mivel vannak rateve az anyagra a halomintak? marmint mlyen anyag az es honnana a honeycomb mintazat a csodalatos pokember ruhajan? kerlek segitsetek...koszi... :))

2015. szept. 1. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:

es amugy tessek latexruhas pokember ruha:


[link]


nem nagyon hasonlit az eredetiekhez...tudom mert en is gondoltam erre es tevedtem...nem latex...ezert keresgelek meg tovabb es kerem a ti segitsegeteket is... ((:

2015. szept. 1. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Spandex. Sportruházatot is csinálnak belőle, nagyon rugalmas, könnyen kezelhető és a latexszel ellentétben még szellőzik is.
2015. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A minta meg valószínűleg gumiból van rajta.
2015. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! :)
2015. szept. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!