Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Fear The Walking Dead"...

A "Fear The Walking Dead" jobb, mint a "Walking Dead"?

Figyelt kérdés

..mert a Walking Dead hatalmas csalódás volt... egy idő után majdnem agyvérzést kaptam, annyira elviselhetetlenül gagyivá vált az a rengeteg családi szálas sz@rság, meg irritáló, sémabunkó konfliktushelyzet és jellemtelen papírmasé karakterek sokasága, amikkel szénné van bombázva a sorozat...

...na és a túlhorrorizált, papírkarton könnyedtséggel szétszakadó zombikról ne is beszéljünk! :)



2015. szept. 1. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az FTWD-ből eddig két rész volt, a másikból öt teljes évad, szóval nehéz őket összehasonlítani. De nekem eddig nagyon tetszik, mert itt az apokalipszis elejétől mutatják az eseményeket, nem pedig úgy, hogy már kitört.

Amúgy sok benne a családi dráma, a második részben szinte csak az volt, de nekem pont ezt tetszik benne, mert így sokkal reáliasabb az egész.

2015. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem neked felesleges nézned mindkettőt mert úgyse fogod fel a lényegét.
2015. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: A TWD nem horrorsorozat, hanem drámasorozat. Az apokalipszis csak a hátterét adja.
2015. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es: ha nem nézném, hogyan tudnék önálló, autonóm véleményt alkotni?

Egyébként való igaz: nem valók nekem a TWD féle felhigított, felvizezett sémabunkó filmek és sorozatok.

2015. szept. 4. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Számodra ilyen de több millió embernek hálistennek nem az a véleménye mint neked.
2015. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

"A TWD nem horrorsorozat, hanem drámasorozat."


Ennek fényében a "jellemtelen papírmasé karakterek" még gázabbak. Talán az egyetlen érdekes karakterfejlődés még az elején Carl-é volt. Elgondolkodtató volt látni milyen hatással lehet egy átlagos gyerekre az "ölj vagy megölnek" helyzet amiben találja magát és a szeretteit.

És örülök hogy végre valaki nem csak isteníteni tudja a Walking Dead-et hanem reálisan meglátja a hibáit is.

2015. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes karakterfejlődés csak Carlé volt? Akkor valószínűleg te nem is nézed a sorozatot mert Rick is más lett Carolról meg ne is beszéljünk. Hershel is sokat fejlődött meg Daryl is.Mind érdekes volt. Glenn is másabb de áh..úgyis hiába magyarázom.
2015. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na jó azért kezdem úgy érezni, mintha a TWD-ben akkora karakterfejlődések lennének, mint a Breaking Bad-ben, vagy a Trónok Harcában.

Pedig a TWD a kislábujjkörmét sem szagolgatja az utóbbi két zseniális sorozatnak! Vagy akár a The Divide-nak, ami egyébként nem is egy sorozat!

2015. szept. 5. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik.A breaking bad jó de szerintem nem annyira mint aminek be van állítva.Az első,harmadik,a negyedik évad második fele meg az ötödik vége volt jó a többi unalmas volt. A Trónok harca jól indult de ahogy egyre jobban eltérnek a könyvektől úgy ment annak a színvonala is lefele.De mindegy felesleges ezen vitázni ízlés kérdése. Nekem is el kell fogadnom hogy neked nem jön be a walking dead.
2015. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!