Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találhatom meg a Tuti...

Yskirde kérdése:

Hol találhatom meg a Tuti Gimi (One Tree Hill) részeit az 1. évad 8. -tól?

Figyelt kérdés
Mert sehol nem találom online, movsharen pedig állandóan megakad, és indavideon sincs fent. Szóval ha valaki tud segíteni, annak nagyon megköszönném. Már elvonási tüneteim vannak.

2015. szept. 2. 22:16
 1/1 Roxi65 ***** válasza:

Szia!:)))

Teljesen átérzem, én is tuti gimi mánia vagyok😊😀😀 sajnos online tényleg nem lehrt nézni. Nekem mind a 9 évad megvan angolul, a első 8 magyarul. Remélem van ncore-od, mert onnan letudod tölteni az első 8 évadot magyarul, angolul pedig a kickass torrentsről is, még a 9évadot is. Oda nem kell regisztráció. Az 5től 9évadig mindegyik részhez van magyar és angol felirat, amit a neten megtudsz találni. A 4.évad 16.részhez nem jók a magyar feliratok, se az angol,a többi 4dik évados részhez jó a magyar felirat. a 3.évad feléhez van magyar felirat, a másikhoz angol, az 1essel ugyanígy, a 2eshez csak angol van. Csak h tudd, ha letöltöd őket. Remélem tudtam segíteni😊😀😀

2015. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!