Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy film címet,...

Keresek egy film címet, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Rég láttam és akkor is csak főleg az elejét. Az elején három barátról van szó kicsinek (óvodás korukban) ahol a két srácot bántják és a szőke kislány menti meg őket ezután elválaszthatatlanok lesznek. Majd a lány elköltözik és sok évvel később újra találkoznak egy repülőtéren. Kiderül hogy igazi bombázó lett a csaj (rövid szőke). Ha jól emlékszem az egyik srác sötét hajú zselézve, a másik szemüveges,sápadt szeplős, talán vörös hajú is. Mindkettejüknek nagyon megtetszik és a szemüveges srác randira is akarja hívni de nem meri. A barátja meg addig este meglátogatja a lakásán a csajt ahol egyből le is feküdnek, se szó se beszéd. Utána minden nap ott van, amint a csaj hazaér a munkából. Közben a szemüveges srácot perverz gondolatai kínozzák. Ennyire emlékszem belőle. Remélem valaki felismeri.

2015. szept. 3. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló az Ég velünk!. Hátha az lesz az.
2015. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az igen. Wow, mennyire megcsalt az emlékezetem. Nem tudom hogy csináltam Edward Nortonból vörös hajú szemüvegest. De megvan az a lényeg, köszönöm!
2015. szept. 3. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!