Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatokat...

Semmii kérdése:

Tudnátok olyan sorozatokat mondani ami nagyon leköt míg végig nem nézem az összes részt? Ne legyen ncis mentalista meg ezekhez hasonló sorozatok

Figyelt kérdés
the walking dead, fear the walking dead, trónok harca, the 100, flash, zöld ijász, vikingek ezeket mind láttam

2015. szept. 7. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekete Vipera
2015. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sherlock (az, hogy nyomoós ne tévesszen meg, nem olyan mint a mentalista meg az ncis), chuck, touch, breaking bad
2015. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Odaát

V, mint veszélyes

Hősök

Lost

4400

2015. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. szept. 7. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Hannibál, Lost, A S.H.I.E.L.D ügynökei, Nagypályások, The Last Ship, Dark Matter, Sailor Moon (Anime), Poldark, Black Sails Kb ennyit néztem végig :) No meg amiket irtál :) kivéve Zöld íjász... valahogy nem fogott meg
2015. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
zöld ijász maga jó sorozat de a rendező egy fos, néha oylan unalmas részeket csinál mint a the walking deadnél, csak ott a harcok unalmasok :) lásd season 3 utolsó része xd
2015. szept. 9. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom :D nem nagyon birom a dc élőszereplős sortozatokat :D de a rajzfilmjeiért nagyon oda vagyok :) (batman beyond például )
2015. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!