Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az így neveld a sárkányod c....

Az így neveld a sárkányod c. filmhez van könyv vagy sorozat? És mit gondoltok a 3 részben FOGATLAN HALÁLÁRÓL?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy készült róla egy sorozat, csak nem találom. Valaki tudná linkelni ahol végig meg tudnám nézni?

És elméletileg könyv alapján íródott, azt lehet valahol olvasni magyarul?

Az utolsó kérdésem pedig: Ti mit gondoltok arról, hhogy fogatlan meghal a 3.részben?

Érdekelne a személyes véleményetek...

Szerintem nem sok az esély arra, hogy fogi meghalljon, hiszen ez még is csak egy gyerek film GYEREKEKNEK. Ha a történetet úgy is írják le, hogy eltünnek a sárkányok vagy esetleg fogi meghall, szerintem szinte 100% hogy a végén visszatér.

De ti hogy gondoljátok? Eltudtok képzelni egy szomorú befejezést?



2015. szept. 7. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai 1. Évad

Pontosan így írd be google-ba és a negyedik találatra kattints.

Ugyan itt megtalálod a második évadát.


Bele se merek gondolni, hogy fogatlan meghal. Nee :(

2015. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van könyv, de én csak angolul találtam, bár nem vészes :)

Amúgy azt ugye tudod, hogy ez nem csak egy gyerekfilm? Sokkal mélyebb, talán korod miatt nem érted meg, nézd meg erről eme kritikákat:

https://www.youtube.com/watch?v=w8jRL_Ligf8

https://www.youtube.com/watch?v=g2XOHx8ONDM

Amúgy meg a 2. rész rendezője azt mondta szeretnének hűek maradni az alapműhöz, amiben meghal, így lehet a 3. részben is meg fog.

2015. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia! :)

Azt gondolom, hogy a Dreamworks nem akar olyan filmet csinálni, amivel direkt ,,fájdalmat okozna" a rajongóinak, biztos vagyok benne, hogy tudják, mit csinálnak! :) Azon kívül nem maradtak valami hűek az alapműhöz már így sem: olvasd el, azt hiszem, az első pár kötet már megvan magyarul is. Ott van egy olyan rész, azt hiszem, amikor Fogatlan megsérül, és a vikingek azt hiszik, meghalt, azonban amikor viking módra hajós temetést csinálnak neki, felröppen a lángok közül, és visszatér Hablatyhoz (ez, ha jól tudom, az első rész vége a könyvben). El tudom képzelni, hogy ide ,,vágnák be", így még a Fogatlan halálára utaló című, youtube-on megtalálható zenék is értelmesek lehetnek. Egyébként néha jobb, ha nem firtatjuk, melyik szereplő hal meg, addig is csak aggódsz miatta, akkor is, ha végül mégsem lesz baja. A DW-nek nem célja elüldözni azt a több ezer rajongót, aki a HTTYD miatt nézi/kezdte nézni a DW filmjeit. Nyugi, reménykedjünk! Én is szorítok, hogy Fogi életben maradjon...! :)

2015. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor drukkoljunk.. :)

2015. szept. 29. 18:35
 5/8 anonim válasza:
Az lenne jobb ha nem ez lenne az utolsó része. 4 része is lehetne!
2016. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogatlan nem halt meg a harmadik könyvben. A Wikipédia szerint még az utolsó könyvben is élt: [link]
2016. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A harmadik könyvben nem hal meg, mivel már a negyediket is kiadták magyarul, és még ott is életben van, nameg azt hiszem, angolul több, mint tíz része van már. De azért reménykedem, nagyon-nagyon :)

Harmadik voltam.

2016. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dragon7 ***** válasza:
Hülyeség lenne megölni Fogatlant. Minek? Nem jó a vidám befejezés? Meg sokaknak nem tetszene a film, ha a kedvenc sárkányuk meghalna. Fogatlan a legcukibb. Úgyhogy én nem tudom meghal-e, Pléhpofát is képesek voltak megölni, tehát van rá esély, hogy Fogi is meghal, de szerintem béna befejezés lenne.
2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!