Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cannibal Holokauszt című...

A Cannibal Holokauszt című filmben tényleg meghaltak a szereplők?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják. Az is mondják, hogy minden ott látott igaz. (nem igaz történet alapján megfilmesített... hanem úgy képzeld el mint egy tragédiába torkolló dokumentumfilmet.) Én nem láttam és nem is szeretném.
2010. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A rendezőt bíróság elé állították emberölés vádjával(annyira élethű volt a film) de mivel a bíróságon megjelentek a színészek is ejtették a vádat. Csak állat kínzás miatt kellett fizetnie.

2010. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szereplők tényleg nem haltak meg. De a történet igaz! A kannibálok tényleg ezt "csinálják" az emberekkel!
2010. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem haltak meg:DAz akkoriban 1 szép marketing fogás volt jobban eladhatóbbá akarták tenni a filmet:DViszont szegény teknősbékát tényleg megölik benne ha jól tudom akkortájt állatkínzásért fel is jelentették a stábot:D [link] de itt ez a link a nemzetközi filmadatbázis honlapján és ott van minden szereplő neve és ha megnézed őket még mindig élnek és színészkednek tovább mert hogy csak színészekről van szó:D
2010. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van ezt mondtam én is(2. vagyok) állatkínzásért pénz bírságot kellett fizetnie a rendezőnek. De a teknős csak az egyik áldozat volt még egy kígyót is megnyuvasztottak benne.
2010. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!