Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wayward Pines-ról mit tudtok?...

Wayward Pines-ról mit tudtok? (Lent)

Figyelt kérdés

Most láttam az 1. Évad 5. részt és hát lefagytam mint a windows...

Nagyon sok kérdés merült fel bennem és nem akarok rájuk választ kapni hanem azt akarom tudni hogy a sorozat választ fog e rájuk adni.

Ezek lennének azok:

Ha 2000 évvel késöbb vagyunk akkor a városon kivül ahol mindenki (katonák, beavatottak stb) mindent tud mért helikopterral mennek...mik ezek a mai fegyverek...2000 év azé elég sok és nulla fejlődés...nemértem

Miért ölik meg az embereket ha nem "viselkednek jól" ?

Hogy lett ilyen a világ... Az evulocio nem egyik napról a másikra megy...2000 év alatt sem lenne ilyen változás akkor ez most hogy van?

A sherif és a tudós, hogy volt a múltban és a jövöben egyszerre?

Ennyi.


Szóval ne megválaszoljátok ezeket hanem csak anyit akarok tudni hogy ezekről kiderül e valami a sorozatban :D


Köszi :*


2015. szept. 10. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!



"A sherif és a tudós, hogy volt a múltban és a jövöben egyszerre?" - erre lesz válasz

2015. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor jó :D

Azé a többit is megválaszolhatták volna :D

2015. szept. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!