Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a film...

Mikor jelenik meg a film Tiniről? Várható magyar változat? Ha igen, mikorra? Ez most olasz? Csak mert egy szórólap fotóján láttam olaszul. Csak Mechi és Jorge szerepelnek majd benne Tini mellett a sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A film plakátja előtti képek ha valaki még nem látta.



2015. szept. 11. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
2016-ban fog megjelenni a film. Szerintem tuti lesz magyar változata a aorozat és a szereplők népszerűsége miatt meg már magyar oldalak is írtak a filmről. Szerintem nem olasz hiszen a szereplők spanyolok csak muvel a stáb éppen ott koncertezet ott tartották meg a sajtó tájékoztatót természetesen az olasz címmel. Én úgy tudom hogy csak Jorge és Mechi fog benne szerepelni. Diegot kérdezgették a témáról és ő ìrta ki twiterre hogy ő nem fog benne szerepelni.
2015. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 valaszolo azt nem tudod h Diego miert nem fog benne szerepelni ugyertem h miert csak Mechi meg Jorge? van valami oka vagy ezt nem tudod?
2015. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem ebbe nem gonoszt fog játszani Mechi.
2015. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig sem gonoszt játszott, másrészt ez a valóságról fog szólni.
2015. szept. 16. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 igazából én sem tudom, gondolom Tini életében Jorge és Mechi töltik be az egyik legjelentősebb szerepet, hiszen Mechi a legjobb barátnője és a Jorge a legjobb ˇbarátjaˇ szóval gondolom ezért csak ők ketten játszanak benne.
2015. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Clari is fog szerepelni a filmben. Bizonyítja a fotó amin az összes szereplő van rajta (ugye a Tini filmnek)
2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A filmben akiket a sorozatból ismerünk:

Martina Stoessel /Violetta/

Mercedes Lambre /Ludmila/

Jorge Blanco /Leon/

Diego Ramos /German/

Clara Alonso /Angie/

Meg az előzetesekben láttam Facundo Gambandé-t /Maxi/ aki nincs a képeken, meg nem is volt a neve a szereplők között. Tehát lehet hogy csak 1-2 jelenetre ugrik be :)

És igen, lesz magyar változata, október vagy novemberben lesz a mozikban. Ha jól tudom akkor Ludmila nem lesz 'gonosz' . olyan személyiséggel folytatja a filmet, ahogy befejezte a Violettát :)

2016. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

facundo nem lesz benne

hanem csak tini

jorge

mechi

clara

diego ramos (german)

leonardo cechi (alex és bandájábol alex)

meg még sok más szerepl de a violettábol csak anyian

és november 3 án lesz a magyar bemutato a mozikban

2016. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!