Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma olvastam a one piece 799....

Ma olvastam a one piece 799. mangáját és benne volt hogy elméletileg lesznek alhajói luffynak mint fehérbajusznak mivel luffy elég hülye ahhoz hogy elutasítja kérem valaki nyugtasson meg hogy nem?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk mivel még nem jött ki az új fejezet. De szerintem mégha elutasítja akkor is rábeszéli valaki hogy mégis fogadja el.Hülyeség lenne kihagyni őket mert bármennyire is legyenek erősek a Szalmakalaposak kellenek nekik szövetségesek majd a yonkouk meg a tengerészet ellen.
2015. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi én is ezt remélem :D
2015. szept. 13. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg nélkülük amúgy sem lenne túl sok esélye Luffynak. Az egy dolog,hogy ő a főszereplő és erős,de a yonkouknak több száz meg ezer fős seregeik vannak, pl. ott van Kaidónak az 500 fős Zoan típusú serege, míg Luffyék 9-en vannak... Persze lehet mondani,hogy Hodynak több embere volt, de Hody és a Fishmanek egy kalap szart se értek.


Meg mikor kiderült,h Law Doflamingo és Kaido ellen akar szervezkedni Luffyval, majd megérkeztek Doflamingo otthonába, akkor nagyon sok olvasó (én is) remélte/sejtette,h nem lesz új tagja a bandának, hanem szövetségeseket találnak. Mikor megismertük Bartót,akkor pedig már biztosra lehetett venni.

Szal ez teljesen

2015. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
BAJUSZ???? :DDDDDDDDDDDDDDD
2015. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eredetileg az a neve csak magyarul h*lyén hangzik :D
2016. márc. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!