Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf c. sorozatban...

A Teen Wolf c. sorozatban Stiles-t át fogják változtatni vérfarkassá, vagy lesz belőle valamilyen lény, vagy ő lesz az embergyerek aki mindig segít?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik részben? És mért tűnik el a sorozatból Allison az 5. évadra? Kicsit előrenéztem és csodálkoztam hogy nincs benne.

2015. szept. 14. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Szia Allison meghal. :( eddig Stiles normális. De én várom hátha Scot falkájának tagja lesz.
2015. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Allison meghal? pedig ő volt a kedvenc szereplőm... :( és az a kínai csaj veszi át a helyét?? egyre furcsább ez a sorozat... legalább értelmes a folytatás?
2015. szept. 14. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A folytatás természetesen értelmes. És ha Allisonon kiakadtál, mit szólsz ahhoz, hogy az ötödik évadban eddig Derek nem volt benne? A folytatás is jó, de értelem szerűen másabb, mint ahogy kezdődött. Érdemes végig nézni, én továbbra is imádom, és már nagyon várom az 5/B-t. Viszont ajánlom, hogy sokat ne kérdezgess, mert ha mindent tudni fogsz a sorozatról, uncsi lesz nézni. Nézd folyamatosan, aztán majd a kérdéseid megoldódnak. :)
2015. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kira annyira nem kínai, hogy az anyja japán, az apja pedig koreai. Ha érdekel a sorozat, inkább sorrendben haladjál.
2015. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem változtatták át vérfarkassá, viszont megszállta Őt a Nogitsune a 3B évadban. Az évad végére viszont visszaváltoztatják Őt a régi, jó öreg Stiles-unkká.:)

Allisonnal kapcsolatban meg tudod a választ már. :)

2015. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!