Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eminem vagy 50 cent?

Eminem vagy 50 cent?

Figyelt kérdés
A napjaink két leghíresebb rappere. Melyik a jobb és miért?
2010. márc. 13. 13:57
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

A napjaink két leghíresebb rappere. Melyik a jobb és miért?


50 Cent mióta tartozik a 2 leghíresebb rapper közé??

Eminem a Facebook legtöbbet lájkolt embere.

1 nap alatt annyian nézték meg a Love The Way You Lie-t nekii mint 50-nek egy év alatt a legnézettebb zenéjét az In Da Club-ot.

Nekem Eminem a kedvenc rapperem szóval sztem ő!

Viszont ott van Snoopy , Dre , Dmx(akit nagyon sokan hallgatnak csak a youtube klipjeit nézik kevesen) de szerintem még B.o.B. is meg T.I. is jobb...

Én egyszerűen nem szeretem Fifty-t mert egy szar ...

2011. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50 Centnek semmi köze a raphez!
2011. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
50 Cent a VILÁG LEGJOBB GANGSTA rapper-e!!!!!!!!!!!!! Ő a legjobb és leghíresebb IGAZI rapper aki TÉNYLEG az utcákról és a gettóról rappel!!!! bár ő jobb mint az "új nyálas" Eminem, de Eminem régen szintén (habár nem annyira mint 50)nagyon jó igazi rapper volt! (amugy a legjobb barátok) :)
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
(amugy Love The Way... izét azért nézték sokan, mert a sok kis nyomi rihanna rajongó lány mindet megnézi 100-szor)
2011. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Eminem‹3 Mindenkinek meg kellene néznie a 8mérföld c. filmet,mielőtt pofázik..Nem lenne olyan nagy az arcotok. Egyébként én imádom,zseniális a srác,de komolyan és nagyon kifejezőek a szövegei,király zenét csinál. Persze,hogy őrült:D De nagyon nagy hatással volt rám és mindig ott van a szeren :D Te vagy a király!
2011. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Tényleg akik írogatnak ide megnézhetnék előtte a 8 mérföldet, és a pénzed vagy éltedet (utóbbi 50 életéről szól) (de a filmből kiderül 50-nek volt keményebb az élete)
2011. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Eminem a legjobb (meg Bushido) !

Amugy a Not Afraid-ot 277 millioan megneztek a Love the way you lie-hoz képest(385 millio) !!!

2011. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Eminem !!! 50 centnek van 1-2 jó száma de ennyi ... Eminem már 17 éve arat... Most is 2 díjat nyert ... 50 cent holvan? sehol ...
2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
fogjátok be a pof.tokat ti gec.ládák mert felrugdosom az összeset utána meg sz.tbasz.m a pofátokat és Dr.Dre a legjobb
2014. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
dr is jó :) de eminem fölül múlta :) Nem kérdés , Tele van díjakkal, stb , dr dre felkarolta eminemet de fényévekkel előtte jár ... több pénze is van ...
2014. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!