Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a posztapokalip...

Atomnindzsa kérdése:

Mi lehet ennek a posztapokaliptikus, szörnyes filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy film, amit egyszer láttam, néhány dologra emlékszem belőle, kicsit homályosan:

- a film egy széthullóban lévő világban játszódik (kb. a Mad Max 1 és a Zombieland között), ahol a maradék emberek valamilyen szörnyektől akarják megvédeni magukat (nem emlékszem már, hogy zombik, vámpírok, vagy mutánsok)

- a szörnyek éjszaka támadnak, és sötét helyeken bújnak meg

- van egy csapat ember, köztük egy feka, egy szőke nő (ők a film elején épp járőröznek), egy idősebb nő, egy anya meg a kislánya, akiknek van egy nagy járművűk, és ebben útnak indulnak megkeresni a szörnyeket okozó vírus ellenszerét

- hozzájuk csapódik egy férfi főhős, aki amnéziás

- van egy ellenséges banda, akik fosztogatni próbálnak. A film végén kiderül, hogy a főhős az ő vezetőjük volt korábban

- azt hiszem a végén a kislányról (vagy a főhősről, de a kettő közül valamelyikről) kiderül, hogy az ő vére az ellenszer.

- mintha olyasmi is lenne benne, hogy megpróbálják beadni valakinek az ellenszert, de nem működik

- azt hiszem olyan is van benne, hogy az ellenséges bandának eredetileg két vezetője volt, de az egyik bezárta a másikat egy szörnyekkel teli alagútba

- szerintem újabb film, 2005 utáni, az is lehet, hogy idei vagy tavalyi

- a film nem a Daybreakers, bár sok a hasonlóság


Előre is köszi!



2015. szept. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem lehet, hogy pár filmet keversz? Mert például a Legenda vagyok-ra ezek közül illik néhány aa fentiek közül.

2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, ezek benne voltak ebben a filmben, de egy része nyilván eléggé klisé, szóval lehet, hogy kismillió másikban is benne van. Ezért próbáltam megadni olyan részleteket, hogy az elején egy nő, meg egy feka arc (aki nem a főszereplő, és nem is Will Smith) figyelőállásban vannak. Viszont ha keveredik is bennem valami, az nem a Legenda Vagyok, mert azt nem láttam.
2015. szept. 16. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Kaptár utolsó része:

A kaptár: Megtorlás

2015. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, de nem ez lesz. Egy kevésbé látványos film, nincs benne ennyi robbanás, tűz, meg kaszkadőrjelenet. Egy kicsit egyszerű, tényleg kb. mint a Mad Max 1. Hasonlóan B film. Lehet, hogy kevésbé ismert, és biztos vagyok benne, hogy nem filmsorozat része (hacsak nem az első, és majd lesz folytatása).
2015. szept. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!