Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát című sorozatból keresek...

Odaát című sorozatból keresek egy számot segítene valaki?

Figyelt kérdés
Több részben hallottam egy számot, csak zene, ének nincs, lassú gitárjáték, nyugis szám nagyon. Esetleg valaki tudna segíteni a keresésben ? Ha igen, leírom, hogy pontosan mely részekben található ...
2015. szept. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából ha youtube-on keresgélsz,egy egész albumot találasz. Vagy még többet is. Régebben néztem azért tudom. Csak türelem és elszántság,és megtalálod.

Remélem tudtam segíteni;)

2015. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :)
2015. szept. 17. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
imdb.com honlapon fel van sorolva általában minden film/sorozatrész mellett, milyen zenék szólalnak fel benne.
2015. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy még aktuális-e, de ha igen, akkor én mindig itt szoktam megnézni, hogy melyik epizódban milyen zenék vannak: [link] (egy kis angoltudás kell hozzá, de tényleg minden fent van). Írd, hogy milyen részekben hallottad, lehet, hogy ismerem is...
2015. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, átnézem .... pl abban a részben hallottam, ahol Sam megöli Madison-t, a farkascsajszit. Annál a jelenetnél szólt, ahol Sam ül a széken, kínos pillanat, és a csaj Sam elé borítja a fehérneműit :D Ilyen lassú gitárjáték ...
2015. okt. 4. 11:12
 6/6 A kérdező kommentje:
2.évad 17 rész amúgy.
2015. okt. 4. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!