Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Azt hiszem,...

Melyik ez a film? Azt hiszem, francia, de nem biztos.

Figyelt kérdés
Nyomoznak egy gyilkos után, aki élő adásban öl meg bemondókat, riportereket. A gyilkos feltalált egy szerkezetet vagy sugárfegyvert, amit otthon a tévéképernyőre irányítva le tudja lőni az éppen adásban lévő tévést a stúdióban.

#nyomozás #gyilkosság #tévéképernyő
2015. szept. 18. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes, ezt én is megnézném.
2016. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. 20-30 éves film lehet (vagy még több), amolyan bűnügyi köntösbe bújtatott szatíra.
2016. jan. 16. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamikaze (Kamikaze, 1986).


[link]


Forrás:

[link]

2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te egy zseni vagy!

Köszönöm.

2016. ápr. 10. 15:12
 5/7 A kérdező kommentje:

Korábban már feltettem egy kérdést egy másik filmről, de most nem tudom kiemelni. Kicsit hasonló a téma. Kihasználom az alkalmat, gyorsan megkérdezem, hátha ezt is tudod.

Egy moziban meghal egy néző a filmvászonról eltévedt golyótól. A rendőrségi rekonstrukció során az áldozat helyére ültetett "dublőr" szintén meghal ugyanígy.

Nagyon régi film ez is, 30 éves, vagy még több. Azt is el tudom képzelni, hogy valami csehszlovák vagy lengyel bűnügyi szatíra.

Melyik ez a film?

2016. ápr. 10. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresgéltem de nem találtam, végül segítséget kértem és megtalálta valaki.


A kétdimenziós gyilkos (Circuito chiuso, 1978).


[link]


Forrás:

[link]

2016. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! Sok-sok éve keresem már, hogy melyik ez a film.

Elképesztő! Zsenik vagytok! Komolyan.

2016. ápr. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!