Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan mért kell ezt?...

Most komolyan mért kell ezt? [Fairy Tail] [SPOILER]

Figyelt kérdés

Ha valaki szépen,nyugodtan és udvariasan megkérdez valakit, hogy Natsu meg Lucy összejönnek e akkor mért kell féreg módjára lekiabálni??A mangaka már amúgy is bejelentette, hogy összeházasodnak meg, hogy lesz gyerekük akkor mért látom még mindig mindenhol azt, hogy "Ez egy shounen fight soha nem jönnek össze!" Mért ennyire sík agyú mindenki? ><


Bocsánat, hogy egy ilyen hülye kérdéssel jöttem elő meg minden és bocsi a spoilerért de muszáj voltam kiadni magamból :p



2015. szept. 19. 23:39
 1/6 anonim válasza:
Szia. :) Sajnos nekem is ez a bajom.. Szépen megkérdeztem, hogy mi lesz az FT vége, erre elkezdtek szidni, h hogy lehetek ilyen idióta, meg hogy nem fognak soha összejönni. Pedig BE LETT JELENTVE, hogy IGEN IS összejönnek! -.- Nem tudom, hogy miért nem lehet elhinni ezt.. Max animében nem lesz benne, de a mangában biztos. Meg az a baj, hogy az anime nagyon nagyon le van maradva a mangától :( Annyira örülök, hogy te is így vagy Lucy-ékkel ^3^ Alig várom, hogy összeházasodjanak. :DD
2015. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sziaa :D Én is alig várom,hogy összeházasodjanak :33 hogyha meg az animébe nem lesz benne akkor majd max a mangába nyáladzok :DDD
2015. okt. 3. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

A mangában már van egy sejtetés is, mert egy mondat eléggé úgy jött ki, hogy Natsu a csata után szerelmet akar vallani Lucynak >v< *fangirgörcs*

Főleg, hogy azzal párhuzamosan van ez, hogy Gray azt mondja Juviának, hogy ha vége lesz ennek az egésznek, válaszol (nem konkrétan viszonzás értelemben) a lány érzéseire, ami miatt az ember agya kapásból arra asszociál, hogy Natsu is iyen értelemben akar mondani valamit. Még el is pirult>v<

#Akaromakaromakarom~kyaaa~

2015. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Nalu fan vagyok, de szerintem sokan félreértik amit Mashima mondott. Mivel ő nem jelentette be, hogy összeházasodnak... Egy interjún megkérdezték tőle, hogy abban az esetben, ha így lenne, mi lenne a gyerekük neve? És erre mondta Mashima, hogy ezen még nem gondolkozott. : D


De rengeteg utalás van rá, plusz az animátoroknak is eléggé tetszik ez a páros :D (elég ha megnézzük az új opening elejét, vagy az endinget, meg sok Nalu filler jelenetet pakolnak az animébe)

2015. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző! melyik openingre gondolsz?
2016. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tartaros arc-ra, amikor Natsu mellett a "you light my fire" résznél Lucy jelenik meg :D nem tudom pontosan hanyadik OP
2016. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!