Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában Stannis mért...

Trónok harcában Stannis mért akarta megöletni Robbot?

Figyelt kérdés
Stannis Baratheon mért akarta holtan látni Robb Starkot?Neki nem volt trón igénye csak ,hogy észak legyen szabad.Ned Stark Stannisért halt meg,hogy nem hódolt be Joffreynak,szóval nem értem.Robb meg miért nem kereste Stannist ,hogy együtt menjenek a lanninsterek ellen?Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 20. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenre nem is emlékszem. Ez melyik évadban volt?
2015. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3. évad 3. rész.
2015. szept. 20. 17:24
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Na majd utánaolvasok, hamarosan lesz időm a könyvre. :) Egyébként ha még nem láttad végig, akkor később látni fogod hogy Stanis nem teljesen komplett. :)
2015. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De végig láttam hát feláldozta a lányát ,hogy százak megmeneküljenek de tény ,hogy Robb volt a legjobb egyszer még bosszút állok érte G.R.R Martinnál ;).
2015. szept. 20. 17:37
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Engem azért idegesített egy picit. Staniset jobban sajnáltam, mert őt befolyásolták. Robb csak simán buta volt és naív.
2015. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtak mit csinálni amíg élt Robb addig ő volt a kedvencem utána Stannis lett.
2015. szept. 20. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Talán nem kellett volna lefejeznie a szövetséges vezért.Ráadásul Daenerys is megjátszotta ugyanezt és ő is majdnem belebukott.
2015. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, és Stanis halála után ki lett a kedvenced? Csak nem John Snow? :)
2015. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Képzeld nem "John" mert úgy írják Jon.De nem ő!Stannis egyátalán nem biztos ,hogy meghalt és igazából már nincs több olyan karakter akit még lehetne szeretni szóval ha ő is meghal akkor nincs amugy meg nem biztos ,hogy meghalt ;)
2015. szept. 20. 18:15
 10/17 A kérdező kommentje:

Amugy tudom ,hogy Robb követett el hibákat pl:

-Rossz lányt vett el

-Lefejezte Richard Karstarkot (akinek nem kellett volna parancs nélkül megölnie azt a két lannister gyereket)

-Stannissel kellett volna együtt legyőznie a lanninstereket.

2015. szept. 20. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!