Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudok 3d filmet nézni 3d...

Hogy tudok 3d filmet nézni 3d tvn?

Figyelt kérdés

Van egy samsung UE42H6400 as 3d tvm. Most vettük még nem nagyon igazodtunk ki rajta. A kérdésem az lenne hogyha én letöltök egy 3D filmet és ráteszem külső HDD re akkor a tvn valamit kell nyomnom a beállítások menüben? Mert néztem videokat hogy a menüjében csak olyan van hogy 2D ről 3D re konvertálás (ami szerintem +d film esetében nem kell bár nem tudom) meg még volt 2 dolog ami ien jobb-bal a másik meg alul-felül képet mutatott amit nem tudom hogy mire jó:D

Szóval akinek van ien tvje az meg tudná magyarázni h hogy kell ien filmet nézni ezen pls



2015. szept. 21. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel samsung így ez aktív 3D. Tehát neked olyan filmeket kell letöltened aminek a nevébe benne van hogy Half-SBS ez azt jelenti hogy 2 kép van egymás mellett. (Side By Side) Ezt elindítod és a távirányítón kell lennie egy 3D gombnak azt megnyomod és akkor mint ahogy írtad is a jobb-bal képre menj, aztán már 3D is lesz. Viszont azt a 2D-3D konvertálás annyira nem jó, szerintem a legtöbben nem is használják, ez leginkább arra való hogyha olyan filmet nézel ami nem 3D-s ez azt csinál belőle de ne várj sokat tőle.
2015. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
okés de mondjuk ha nincs külső HDD-m vagy Pendrive-m de mondjuk van egy telefonom pontosabban egy SONY Xperia Z3+ aminek a belső memóriája elég lenne ahhoz hogy a filmet rá másoljam és ha a Telefont egy USB átalakítóval össze kötném a TV vel akkor úgy a TV-m át tudná alakítani a filmet 3D be vagy látná a telefon tartalmát ?
2016. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!