Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok egy oldalt, ahol a...

Tudtok egy oldalt, ahol a disney mesék teljes listája található megjelenési dátummal?

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyen oldal, amit találtam nem tartalmazza a 2.részeket,plusz van ami hiányos is...még a wikipédiás se teljes az első részekből sem... Valaki valamit tud?
2015. szept. 21. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2. Részek többnyire nem az elsővonalbeli disney rajufilmek, többnyire elék bénák is. Én a tarzan 2-t 5 percig bírtam.
2015. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a legtöbb 2ik rész gagyi, de nem is erre biltam kiváncsi...
2015. szept. 23. 06:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*voltam
2015. szept. 23. 06:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ok, csak nem értem hogy miért szeretnéd tudni a rossz rajzfilmek címét is. Egyébként annak idején össze akartam gyűjteni az összes duaney rajzfilmet, és egy nap is kevés vot arra hogy találjak egy teljes listát. A másik hogy ugye szerettem volna látni azokat amiket korábban nem, mert valamiért nem voltak annyira a köztudatban itthon, és rá kellett jönnöm hogy valamelyik nem is tetszik. Pl a pan péter számomra nézhetetlen.
2015. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából az lenne a cél nekem is, hogy megnézzem azokat, amiket nem láttam még... Ha lejet időrendi sorrendben. Amúgy pl szerintem a Tarzan2 egész aranyos lett, nekem tetszett. De a pán péter az nekem sem jött be... :D bár a pán péter2 már cuki volt.

De tudom, hogy egy csomót nem láttam, már az eddig talált listákon is volt jópár, csak kiváncsi voltam, van-e egy teljes valahol...

2015. szept. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!