Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem borzalmas a...

Csak szerintem borzalmas a Dragon Ball Super?

Figyelt kérdés

A saját véleményemet írom le.

Félreértés ne essék, imádom a Dragon Ball világát. Mind a simát, a Z-t, a GT-t, a mozikat végignéztem. A mozik a leggyengébbek, majd a GT.. legalábbis eddig.

Istenkáromlás következik: Jelenleg a GT-t többre tartom mint a Super-t, a legjobb esetben is csak egy szinten vannak.

Az első 2-3 rész nagyon szépen indult. Mókás hangulat a nosztalgia világában. De később a fokozódó izgalom sem vált ki semmit, folyamatos hiányérzetem van a Super nézése közben. Amikor arra gondolok, hogy "mikor fog bepörögni?" akkor eszembejut.. ez már bepörgött. Lassú, érdektelen sztori egy idióta alapszituációval, minden egyes jelenet el van poénkodva, a karakterek a Z óta olyan gyengék lettek mint az állat, Goku a sima Dragon Ball első részében erősebben harcolt mint Beerus ellen SSJ1-ben (igen, tudom ezt látszólag van így, és azért csinálták ezzel a módszerrel hogy a nagy éhes Beerus SAMA erejéhez képest mindenki gyengének tűnjön) tele van időhúzással, hülyeséggel, minden komolytalan - és még ez a bohókás hangulat is semmilyen. A rajz meg olykor pocsék.

Tudom hogy a Battle of Gods van jelenleg a végtelenségig kinyújtva, de én néha már a lábujjamat rágom az unalomtól. Ami DragonBall-nál ezelőtt csak a GT-nél fordult elő, meg pár movie-nál. Később ez fog változni szerintetek?

Szerintem a rajongók piszkosul el vannak vakulva a 10/9-es IMDB-s értékelésekből ítélve, ez a Dragon Ball Super kifejezetten pocsék, csak a nosztalgia tartja egyben. Ha más karakterek lennének, szerintem már be is zárhatta volna a kaput..


2015. szept. 22. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Elku*vult az ipar... ezek jönnek, a shounenek tömegszámmal akármilyen szarok, akármenyire alázuk meg a régi eredetit ha dől a della akkor jönni fognak. Már pedig dől a della...
2015. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Z is rossz volt, csak megszépíti az idő a fiatalkorod gagyijait. A sima DB volt a legélvezhetőbb, de az se egy nagy szám felnőtt fejjel.
2015. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én felnőtt fejjel is nagyon szeretem a DBZ-t, és a simát is. Persze nem ugyanaz már mint kiskoromban, de még mindig ráz a hideg a legjobb jeleneteknél, és ugyanúgy leköt.

A Superről ugyanezt nem tudom elmondani, pedig ez teljesen új.

2015. szept. 23. 08:56
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de ne új kommentet írok, mert nem fejtettem ki normálisan a véleményem.

A Dragon Ball felnőtt fejjel hatalmas nosztalgia nekem is, de a nosztalgiától függetlenül is tudom élvezni ugyanúgy. Megvannak a Z-nek a problémái (pl. utálom hogy az emberi karakterek semmit nem érnek), és a Boo SAGA-t attól függetlenül hogy szeretem, egy kicsit nyújtottnak és feleslegesnek érzem, attól még leköt. A régiben volt hangulat, részletes volt, akadt hogy teljesne valós időben teltek az események (ha 20 perc volt az epizód, a cselekményben is 20 perc telt el) komoly volt, vicces volt, és baromira szerethető.

Ez meg csakúgy megy. És olyan mintha a kinyalt se***ű japánoknak próbálna csak megfelelni a hülye rózsaszínhajú Goku-val, meg egyebek. Nincs benne SEMMI.

2015. szept. 23. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg énis többretartom a DB GT-t,mint ezt az új sorozatot.A szomorú az benne,hogy az eredeti tervező Akira Toriyama készíti.Én többet vártam volna tőle :/.Meg ez a HD grafika nemis adja az igazi DB feelinget,bár ezzel lehet csak énvagyok így.Meg ez a kékhajú átváltozás...ugyanmár.Inkább a DB GT sokkal jobb folytatása a DB Z-nek.
2015. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia. én is hasonlóan vélekedtem mint te kedves kérdező :) bár nekem a GT is nagyon tetszett, főleg az SSJ4 miatt. már a Battle of Godsnál fogtam a fejem hogy mi az a ratyis piros haj meg hogy egyiptomi macska wtf stb.. aztán megnéztem az F mint Feltámadást (nem is tudtam hogy van új movie) amiben ugye a golden freeza van... hááát.. ez többet mond minden szónál: https://www.youtube.com/watch?v=MPmJGYdDNTI xDDD

DE ez szerintem már jobb volt mint a Battle of Gods. És ahogy erre felé halad a sztori a Superben, az is egyre jobb! Felemás érzésekkel kezdtem el de most már tetszik. Új arcok jöttek be a képbe, szó volt a 6os univerzumról szóval hőseink nagy valószínűséggel elmennek majd oda ami egyet jelent az új ellenfelekkel. És remélem lesz új ssj is, nem csak a kékhajú.. mert nem rossz de azért egy SSJ4től én jobban benedvesedtem.

2016. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy a látvány néha tényleg fura, kidolgozatlan vagy nem is tudom.. arra gondolok amikor pl harcolnak, fura fejük van, mintha én rajzoltam volna őket xD
2016. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a Toei Animation mostanában nagyon leadott a színvonalból(főleg grafikai téren) és ez sajnos eléggé meglátszik a dragon ball super-en is. Engem inkább az idegesít, hogy van pofájuk a készitőknek sokszor ilyen "csodálatos" grafikával kiadni egy olyan kultikus animét, mint a dragon ball.... Azt még megértem, hogy a one piece se néz ki mostanába olyan "csodálatosan", de ott eleve sokszor nem is a grafikán van a hangsúly.De a grafikai hibáktól függetlenül én várom az új arcot belőle, kiváncsi vagyok mit tud még kihozni Toriyama a dragon ball univerzumából. A rajongók nagy része meg szerintem azért ad ilyen sok pontot, mert pont ahogy leírtad egy nosztalgikus,meghatározó anime volt sokak gyerekkorába.
2016. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A z az jobb de super viszont a gt től jobb.
2016. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na sztem egész jól halad a sztori :D
2016. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!