Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok jó sorozatokat?

Xyrot kérdése:

Mondanátok jó sorozatokat?

Figyelt kérdés

Már régóta keresgélek egy jó sorozat után de nagyon nem találok.

A következőket már láttam:

Sons of Anarchy,Trónok harca,Breaking Bad,The Wire,Shield (kemény zsaruk),Dexter,Twin Peaks,The Walking Dead,Z-Nation,Castle,Dr. Csont,Gyilkos elmék,Person of Interest (Célszemély),Banshee,Vikingek,Falling Skies,Longmire (ennyi jutott eszembe!

Előre is köszönöm!



2015. szept. 23. 08:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Jim szerint a világ,életem értelmei,modern család, family guy, clevland show,kertvárosba számüzve, éjjel nappal Budapest, bob burger falodája,cristin kalandjai,
2015. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sense8, Orphan Black, Orange is the New Black, My Mad Fat Diary, Lost Girl, American Horror Story, Bron/Broen (eredeti svéd-dán), iZombie, Teen Wolf, Odaát, Hannibal, Zoo, Vámpírnaplók, Grimm, Skins. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, a legtöbbet előttem már leírták.:D
2015. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 24. 18:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Shameless
2015. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!