Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valamilyen weblap, ahol a...

Van valamilyen weblap, ahol a magyar DVD-kről van valamilyen részletes adatbázis?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a forgalmazók weblapján sokszor nincs rajta sok lényeges dolog pl. extra rajta van-e, nincs-e mert én ezekre pl vadászok, és ha van oylan kiadása egy filmnek amin vannak extrák akkor azokat szoktam megvenni, és esetleg milyen azonsosítót keressek a tokon, lemezen vagy valami, amiről tudom hogy ez oylan változat, amilyen én szeretnék...a legutóbbi eset viszont ehhez képest apróság; megvettem a Vissza a jövőbe sorozatot DVDn, én nem tudtam, hogy ahhoz egy teljesen új szinkron készült, és akkor már az angol nyelvű kiadást vettem volna, mert az olcsóbb volt...na szóval, van valamilyen netes adatbázis?
2010. márc. 14. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
www.xpress.hu
2010. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!