Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » One Piece legújabb manga...

One Piece legújabb manga fejezet? (SPOILER! )

Figyelt kérdés
Mit szóltok az új fejezethez?(akár vérdíj növekedéshez vagy pl.: hogy Sanjit-t élve akarják elfogni? vagy akármi?)
2015. szept. 25. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nagyszerű fejezet volt.

Véget ért Dressrosa,de sztem kissé baljóslóan.

Visszatért az egyik kedvenc "főellenségem", Rob Lucci.

Doflamingo jól összefoglalta a dolgokat és ebből az is látszik,hogy mennyire nagy szerepe volt neki.

Egy eddig ismeretlen kalóz, Jack kapitány, aki -valszeg- Kaido embere és úgy akarja -valszeg- megszöktetni Doflamingót,hogy azt Fujitora, Sengoku és még többen szállítják.

Barto hajóját meg mikor megláttam, hirtelen olyan vigyorgás fogott el, mintha sírni kellene :D

2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zseniális lett, főleg az érdekel, hogy vajon miért kell Sanji élve? Mindenhol olyan teóriákat olvasni, miszerint ő egy eltűnt herceg, vagy egy égi sárkány, vagy az egyik gorosei fia. Viszont ahogy a mangakát ismerjük, erre még egy fél, vagy esetleg egy évet is várni kell, hogy kiderüljön.
2015. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azzal az elgondolással találkoztam legelőször,hogy azért fogadják el Sanjit csak élve, mert megtetszett egy olyan nőnek (vagy több nőnek), akinek nagyobb beleszólása van a dolgokba és magának akarja Sanjit, tehát kb. beleszeretett :D
2015. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is olvastam, meg valami olyasmit is, hogy ő Rosinante fia, de ezt nem tartom valószínűnek, bár igazából egyiket se xDD
2015. szept. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!