Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A CSI: Miami helyszínelők 8....

A CSI: Miami helyszínelők 8. évadját mikortól fogja adni az RTL Klub vagy a Viasat 3?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltam már egyszer egy ilyen kérdésre tehát a keresőt is kéne használni! Az RTL klub nagyon soká, mert le van maradva a Viasat valószínűleg akkor fogja adni, amikor lemegy a CSI:Las Vegasi Helyszínelők új évadja, ami most kezdődik majd csütörtöktől ott nem tudom hanyadik évad lesz, mert mióta Grissom kiszállt én nem nézzem valószínű olyan szeptember környékén!
2010. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtam a keresőt, de a 8. évadra vonatkozóan nem találtam infót (vagy én vagyok vak).

Azért köszönöm a választ, bár a hangnemedre tudnék mit mondani...

2010. márc. 15. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..


Szia! Első válaszoló vagyok akkor nem tudom, h a kereső miért nem dobta ki ezt a találatot! Nem akartalak megbántani!

2010. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond. További szép napot! :)
2010. márc. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!