Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekkoromban (kb.40 éve)...

Gyerekkoromban (kb.40 éve) láttam egy filmrészletet. Akkor sokáig rémálmaim voltak utána, és még most is emlékszem rá. Melyik filmben volt ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Egy férfi felébredt reggel a házában. Vagy már az ágyban, vagy csak a fürdőszobában a tükörbe pillantva észrevette, hogy van az arcán egy maszk. Arra emlékszem, hogy kétségbeesetten, üvöltve karmolja az arcát a tükör előtt, le akarja szedni a maszkot, ami vagy rá volt nőve, vagy ragasztva, mert nem jött le. Aztán a férfi tébolyultan üvöltözve, arcát karmolva kifutott a házból.

Valaki esetleg tud segíteni, melyik ez a film?



2015. szept. 30. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a régi,eredeti változata lehetett?

2015. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. Hát... nem tudom. Nem láttam ezt a filmet, de most utánaolvastam. Valóban hasonló a sztorija, de azt nem olvastam, hogy remake lenne. A gyerekkorombeli filmet keresem. A mai, horrorfilmeken edződött ÉN-em kíváncsi rá. Bár azt hiszem, hogy ha akkoriban lejátszották volna nekem például bármelyik mostani Dr. Csont epizódot, még most is sikoltoznék. Azon szoktam nevetni, hogy mindegyik részben a borzalmasnál borzalmasabb hullák fölött beszélgetnek, poénkodnak.

Ennyivel edzettebbek a mostani gyerekek. Én biztos agyvérzést kaptam volna akkoriban, ha ilyet látok.

2015. okt. 1. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh, a Bonesot eleinte nem is mertem nézni (21 évesen), pedig anatómiai gyakorlaton ezerféle tartósított - de emberi - szervet fogtam már. Tök be voltam tojva az abban lévő testektől... most meg imádom :)
2015. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!