Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 1-ben amikor ObiVan...

Star Wars 1-ben amikor ObiVan és Qui Gon Jinn Darth Moullal harcol mi az a lezáródó fénykapu-sor, ami miatt pár percig áll a harc közöttük? Qui Gon elkezd meditálni előtte, miért?

Figyelt kérdés
Nem értettem a filmből.

2015. okt. 5. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mi az a lezáródó fénykapu-sor? kérlek szépen, egy lezáródó fénykapu-sor


Qui Gon elkezd meditálni előtte, miért? Így gyűjt erőt a harc folytatásához

2015. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj már ne spórold le a válaszadást. :)


Miért kell hozzá meditálni, hogy kinyíljon, és miért záródik be, valamint miért nem lehet gombnyomással kinyitni? Emögött mindig van valami rendezői és írói elképzelés...

2015. okt. 5. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi nem volt világos az előző válaszomban? Azért meditál, mert azzal erőt gyűjt a harc folytatásához... ha figyeltél akkor láthattad, hogy utána milyen energikusan folytatta a párbajt, csak egy idő után alább hagyott a lendülete, és Maul megölte


A meditálásnak semmi köze az ajtóhoz... az meg azért záródik be magától, és azért nem lehet gombnyomással kinyitni, mert ilyenre tervezték

2015. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez valami olyan hely, ahol ne rohangáljál. Gondolom az adott zónák közt időnként valami veszélyforrás van, sok gyárban van ilyen, bár nem fénykapuval csak ilyen vassal.
2015. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nem tetszett a válaszodban hogy azzal magyarázni valamit hogy fogadd el mert olyan, nos az nem magyarázat az apátia/ belenyugvás.

Pl. Azért fénykarddal vívnak a jedik, mert azt találták ki a forgatókönyvírók.

A kutató elme mindig a dolgok mögé próbál látni és nem egy látszatmagyarázattal ellibbenteni érdeklődése viharát.


A meditációval meg az a gond, hogy akit átjár az erő nem kell meditálnia mert anélkül is átjárja. De persze lehet feltöltődött ettől, vagy lehet, azon filózott mit fog vacsizni, nem tudom. :D


Mindegy úgyis szerintem az 1 a leggyengébb rész az összes közül.


Darth Moulnak a Tatuini támadása tetszik itt a legjobban ahogy a semmiből rajtaütött Qui Gonon és a ahogy elhárította a mester.

2015. okt. 5. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Az erő nem napelem, vagy van vagy nincs oszt' csókolom.


Azért meditált, hogy mentálisan lenyugodjon. Én is szoktam, ha felbaccák az agyamat napközben, hogy tudja utána aludni.


A fénykard meg azért van, mert nagyon látványos, hogy világít, nem kell a karaktert hupililába öltöztetni, mert a fegyvere épp elég figyelemfelhívó.

2015. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

erővel tölti fel magát amikor leül.

ez olyan a jediknél mint amikor egy futó megáll futás közben és szusszan egyet.

2015. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!